Skocz do zawartości

Lotus RC T 80 - potrzebna pomoc!


Guigo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem quadrocoptera Lotus RC T 80. To prosty quadro. Wszystko szło gładko ze składaniem do momentu kiedy musiałem go uruchomić. Dodam tylko że korzystam z aparatury Graupnera MX 16 HOTT. Po pchnięciu do przodu manetki gazu (oczywiście robiłem to bez śmigieł) quadro się uruchomił wszystko wydaje się że prawidłowo reaguje ale.... NIE POTRAFIĘ WYŁĄCZYĆ SILNIKÓW (całe szczęście nie zamontowałem jeszcze śmigieł uff). Please help czy ktoś jest w stanie mi pomóc w tej materii?! Jak wyłączyć to to?!

 

podaje link do manualu quadro i jeśli ktoś chce do manualu mojej aparatury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UFF poradziłem sobie - najprostsze rozwiązania są najlepsze i .... przeważnie nie pamięta się o nich. Pomogło trymowanie manetki gazu. Wystarczyło dać jedną kreseczkę w dół i motor sam się wyłącza po opuszczeniu manetki gazu. Może to się komuś przyda. Pozdrawiam wszystkich :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.