Skocz do zawartości

cyjanoakryl na palcach - wpływ na zdrowie?


young

Rekomendowane odpowiedzi

Po chińskim oprócz raka wyrośnie Ci pewnie jeszcze jedna kończyna :) Mi CA kiedyś wylał się na ścierkę. Zamurowało mnie, jak zaczęła się dymić... Najpierw polałem ją wodą, ale ostatecznie poleciała na dwór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie kiedyś rzadki CA kapnął na koszulkę, pomyślałem, że jak pomnę trochę tą plamę palcami to klej się wykruszy i będzie ok. Trochę się zdziwiłem kiedy razem z klejem wykruszyła się koszulka :lol:.

Powiedzcie mi, po co człowiekowi pseudonim/ksywka (czy jak to tam jeszcze nazywają) skoro nie ma z tego żadnych korzyści? Mój CA nie daje się przekonać, że jestem masłem i klei się tak jak wcześniej... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przyjdą to przetestuje i dam znać :)

Patent na czyste ręce przy średnio brudzących pracach jest ciekawy, ale praktyka zweryfikuje na ile to bajer a na ile to użyteczna sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości spytam. Czy ktoś "od nas" kleił już sobie jakieś rany? Wiem że CA i klej tkankowy to nie dokładnie to samo (pewnie różnica taka, jak przy substancjach o czystości "technicznej" a "cz.d.a") Czytałem na innych forach i kilka osób się kleiło. Czy ktoś jeszcze sprawdzał to "na własnej skórze" :lol: i może podzielić się doświadczeniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem na dłuższej delegacji i wylecia.la mi plomba z górnej dwójkii- mniej więcej 20% widocznej powierzchni (zęby przednie raczej cienkie są, więc wizualnie to kiepsko wyglądało, a dodatkowo nie był to kraj tarzeciego świata, gdzie by może jakoś uszło). Ponieważ plomby nie połknąłem, wkleiłem na jakąś Kropelkę i z trzy tygodnie, do powrotu, wytrzymało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki sam klej mają w szpitalach (no może, nie taki sam, bo musi przejść odpowiednie testy, aby został dopuszczony)

Właśnie dlatego w swoim poście użyłem porównania.

W jaki sposób potem usunąć klej z rany? Namoczyć i wyjąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.