Skocz do zawartości

skuteczny odstraszacz na psy


Grzesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Thia!!!!!!!!!!!!!

Jeden z radnych ,będąc z psem a spacerze ,zrobił mu zdjęcie to wytłumaczono go że ma bóle kręgosłupa.Po zmianie władzy okazało się że tak naprawdę to zapewne nie on ,a może wcale się to nie zdarzyło a zdjęcie to fotomontaż.Teraz wrócą jego koledzy to wrócą znów bóle kręgosłupa .itd ,itd ,itd.

Ale to pisane kursywą chyba jest pomówieniem bo to tylko przypuszczenia a nie fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiązując do tematu, sam jestem posiadaczem fajnego stworzonka, jakim jest buldog francuski .

Bez bicia przyznaję się iż nie sprzątam po nim jak coś zrobi ale przynajmniej staram się uczęszczać w miejsca mało uczęszczane przez ludzi -wytłumaczenie marne ale jakieś..

Nie bardzo rozumiem fakt, iż wszędzie gdzie tylko jest wolny kawałek trawy stoi tabliczka o zakazie wyprowadzania psów-nie wiem gdzie oficjalnie można to robić bo takowej info. brak. Jednak u nas w Kętach powoli wkracza postęp,co prawda większość nieufnie,z strachem i pewnie wstydem podchodzi do tego co zamieściłem na fotce ale skoro woreczki znikają to chyba ktoś korzysta...Sam krążę czasem z psiakiem wokół tego ale jakby on to "olewa" i ciągnie w swoje ulubione miejsca.

 

 

5b2aa58b8681.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.