Skocz do zawartości

Navy Cat Jet


RobertK

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, paulusr napisał:

Uraaaaa! Mój poleciał. I wylądował nawet. Na brzuchu bo kółko odleciało i schowałem podwozie. W sumie bez strat. Ale jest tak jak mówiłeś Robert. On lata sam.

 

 

Gratuluję Paweł ! Byłem przekonany że będziesz zadowolony. Na filmie widać że ta turbina ma potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotnisko fajne ale ta kępa drzew z pewnością przy wietrze generuje turbulencje a i sąsiedztwo lasu nie pomaga.

Zresztą gdyby pas startowy był wśród np. pól uprawnych to byś mógł pocisnąć do granicy widzalności a u Was do jeta to tak średnio miejsca.

W ogóle podziwiam ,że tam sobie tak dobrze poczynasz. 

Model wspaniały.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Jest w zupełności wystarczające dla modeli klasy 50ccm. Trzeba uważać ale w sumie nieczęsto zdejmujemy modele z drzew. Ja mam za sobą incydent z przemotoryzowanym Respectem oraz eventowym Destroyerem Imperium ale staram się zapomnieć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu się zdarza. Nawet najlepszym także spoko.

Generalnie nie ma idealnych lotnisk tak samo jak nie ma idealnych modeli. Ale jetami z pewnością najlepiej się lata na dużych otwartych przestrzeniach np. dawnych lotniskach wojskowych itp. Kedyś widziałem loty jetów na lotnisku w Kąkolewie pod Poznanem. 2200m x 80m asfalt i wokół pusto.

Tam twój model czuby sie najlepiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.