Skocz do zawartości

Navy Cat Jet


RobertK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, paulusr napisał:

Uraaaaa! Mój poleciał. I wylądował nawet. Na brzuchu bo kółko odleciało i schowałem podwozie. W sumie bez strat. Ale jest tak jak mówiłeś Robert. On lata sam.

 

 

Gratuluję Paweł ! Byłem przekonany że będziesz zadowolony. Na filmie widać że ta turbina ma potencjał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotnisko fajne ale ta kępa drzew z pewnością przy wietrze generuje turbulencje a i sąsiedztwo lasu nie pomaga.

Zresztą gdyby pas startowy był wśród np. pól uprawnych to byś mógł pocisnąć do granicy widzalności a u Was do jeta to tak średnio miejsca.

W ogóle podziwiam ,że tam sobie tak dobrze poczynasz. 

Model wspaniały.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak. Jest w zupełności wystarczające dla modeli klasy 50ccm. Trzeba uważać ale w sumie nieczęsto zdejmujemy modele z drzew. Ja mam za sobą incydent z przemotoryzowanym Respectem oraz eventowym Destroyerem Imperium ale staram się zapomnieć😑

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdemu się zdarza. Nawet najlepszym także spoko.

Generalnie nie ma idealnych lotnisk tak samo jak nie ma idealnych modeli. Ale jetami z pewnością najlepiej się lata na dużych otwartych przestrzeniach np. dawnych lotniskach wojskowych itp. Kedyś widziałem loty jetów na lotnisku w Kąkolewie pod Poznanem. 2200m x 80m asfalt i wokół pusto.

Tam twój model czuby sie najlepiej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.