Skocz do zawartości

PIKNIK MODELARSKI ŻAR 2014 - ZAPROSZENIE


PilotM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

 W DNIU 25 LIPCA 2014 W GODZINACH PORANNYCH ODBĘDZIE SIE KOLEJNE SPOTKANIE Z WŁADZAMI LOTNISKA, JEŻELI DOJDZIEMY DO POROZUMIENIA 

TO BĘDĘ INFORMOWAŁ NA BIEŻĄCO O EWENTUALNEJ ZMIANIE DECYZJI.

 

Nie jestem w stanie wziąć na siebie odpowiedzialności za piknik i bezpieczeństwo w tak krótkim terminie.

Zgodnie z ustaleniami moje zadanie było wsparcia a nie całkowitej organizacji i przejęcia odpowiedzialności za piknik.

Jednocześnie rozumie Prezesa który został kilka dni temu powołany i również ma swoje obawy i racje.

Pamiętajmy że bezpieczeństwo to najważniejsze w tym wszystkim.

Wszystko jest OK gdy nic się nie stało ale gdy co się dzieje to wtedy jest gorzej.

A ostatnie czasy i wypadki na regionalnych małych lotniskach z pewnością podniosły znacząco znaczenie bezpieczeństwa.

 

 

Pozdrawiam

Marek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

WITAJCIE,

 

DOBRA WIADOMOSC PIKNIK ŻAR 2014 SIĘ ODBĘDZIE ZGODNIE Z ZAPOWIEDZIĄ !!!!!

 

DOSZŁO DO POROZUMIENIA.

 

ZAPRASZAMY W RAZIE PYTAŃ JESTEM PO ZNANYM NUMEREM TEFEFONU 533 023 992

 

POZDRAWIAM

MAREK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Marku fajnie że pomyślnie zakończyła się ta cała historia.
Rozumiem że program nie uległ zmianie czyli tak jak w opisie jeśli chodzi o sobotę :
Pozdrawiam...

 

Program Pikniku Modelarskiego Żar 2014
Sobota: 26.07.2014
08:45 – odprawa Pilotów (omówienie zasad bezpieczeństwa oraz programu Pikniku)
09:00 – 10:00 - Loty szybowców - Holowanie
10:00 – 12:00 - Loty modeli spalinowych (w powietrzu mogą znajdować się dwa modele)
12:00 – 13:00 - Pokazy indywidualne zgłoszone przez Pilotów
13:00 – 14:30 - Turniej lądowania do celu dla modeli szybowców i motoszybowców
14:30 – 16:00 - Turniej akrobacyjny
16:00 – 17:00 - Pokazy indywidualne zgłoszone przez Pilotów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Pogoda jest Ok tak jak Sławek pisze w dniu jutrzejszym i niedzielę zapowiadają upały.

Ja własnie zjechałem do domu i idę spać aby rano o 7.00 być na Górze Żar i zaczynamy.

Kto jedzie to szerokiej drogi, kto dojechał to miłej zabawy.

A wieczorem w dniu jutrzejszym Bal Pilota to się będzie działo ......

 

Pozdrawiam

Marek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałem podziękować Markowi za to że mogłem pomyszkować pośród RC samolotów i pilotów.
Byłem w niebo wzięty.

Imprezka przednia ,pogoda dopisała choć pilotom nie ułatwiała lotów, jak to pod Żarem totalny żar lał się z nieba.

Wybawienie jeśli tak to można nazwać przyszło po 15tej w postaci obfitego ulewnego deszczu.

Zamieszczam kilka fotek z tej  świetnej imprezy, nie sposób zamieścić wszystkiego bowiem jest tego sporo.
Powoli będę je umieszczał w galerii Picassa , jak będzie gotowe nie omieszkam podlinkować.Puki co dziękuję

raz jeszcze. Pozdrawiam...

post-14986-0-58707600-1406396297.jpg

post-14986-0-39527700-1406396359.jpg

post-14986-0-74193900-1406396367.jpg

post-14986-0-28394700-1406396374.jpg

post-14986-0-39883200-1406396380.jpg

post-14986-0-53901300-1406396392.jpg

post-14986-0-00291100-1406396401.jpg

post-14986-0-86616900-1406396427.jpg

post-14986-0-29752500-1406396434.jpg

post-14986-0-52617800-1406396440.jpg

post-14986-0-64373300-1406396445.jpg

post-14986-0-78007000-1406396450.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Och daj Boguś jak najwięcej zdjęc bo w tym roku jestem uwięziony w domu a serce rośnie  jak widze tą impreze i te niesamowitą okolice

Hejo ...Paweł postaram się jak najszybciej utworzyć galerię, fot jest prawie pół tysiąca z czego pewnie jakaś stówa to produkcyjny odpad , modele małe zwinne szybkie nie sposób czasem nadążyć z kadrem, trzeba zmniejszyć pliki bo za ciężkie kijowo się otwierają i trwa to wieki, więc proszę o cierpliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po pikniku :) .

Mimo zawirowań tuż przed piknikiem odbył się on, i uważam iż było rewelacyjnie...oraz że zapoczątkuje on kolejne edycje .

Można było zauważyć sporo "starych wyjadaczy" jak i nowych uczestników.Tradycyjnie sobota/niedziela, jak to na Żarze, uraczyła Nas chwilową ulewą/burzą ale chyba przyjętą z zadowoleniem ze względu na skwar od samego rana ;) .

Piękne modele,świetni piloci,serdeczna atmosfera ,spora publiczność,brak większych "kretów" -myślę że wszyscy będą ten piknik mile wspominać .Teraz tylko czekamy na prezentację fotek od licznych fotoreporterów .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem od piątku do dziś do 13.00. Spotkałem kilku znajomych modelarzy. Pogoda dopisała. Organizacja z punktu widzenia widza trochę obeznanego z piknikami w/g mnie była dobra, kontrolerzy lotu zmieniali się co kilka chwil - pewnie żeby nie usmażyć się na patelni jaką było lotnisko skąpane w słońcu. Prowadzący na bieżąco komentował praktycznie wszystko co się działo podczas lotów. Z tego co zauważyłem był nacisk na bezpieczeństwo lotów. Ogólnie pod względem organizacyjnym bardzo ok.  Modeli niestety mało, brak stoisk/sklepów modelarskich był zauważalny- szkoda, miałem kupić kilka gadżetów. Mała frekwencja modelarzy pewnie była spowodowana dwoma sprawami: Redbull w Gdyni  oraz zawirowania i niepewność co do odbycia się pikniku. Mam nadzieję że w przyszłych latach będzie lepiej jeżeli chodzi o ilość wystawionych modeli bo o sposób organizacji mogę być spokojny- organizator sprostał wyzwaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem widzem w sobotę i gratuluję stworzenia bardzo udanej imprezy. Robienie imprezy po kimś jest bardzo trudne, bo nie uniknie się krytyki ale moim zdaniem było naprawdę świetnie i mam nadzieję że za rok ta sama ekipa będzie organizować piknik. Duże słowa uznania.


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Bogdan dzięki za zdjęcia Twoja galeria ze zdjęciami jest piękna  :rolleyes: wszystkim dziękuję za zdjęcia.

 

Jeszcze raz wszystkim uczestnikom wielkie dzięki za przybycie!!!!!! jak wszytko będzie Ok to spotykamy się za rok na Żar 2015.

Poniżej link do strony pamiątkowej proszę po przesyłajcie mi zdjęcia  chce je tam również umieścić.

http://www.rcpiknik-zar.eu/

Postaram się tam umieszczać wszystkie informacje o Pikniku obecnym i przyszły.

Jeżeli coś chcecie tam zamieścić to wysyłajcie na mojego emalia:  rc.sroka@gmail.com

 

Oczywiście tu na forum również zamieszczajcie foty i opisy.

 

 

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam

 

Marek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bogdan,

 

Galeria zdjęć piękna.

Dzięki!!!!!!  500 zdjęć :wub:

 

Pozdrawiam

Marek

A tak jakoś wyszło ;) czasem nie umiem się pohamować.

Marek posłałem Ci wiadomość na priva.odnośnie fotek.

Promuj ten piknik bo miejsce zajefajne no i trzeba jakoś zdobyć przychylność

Pana Prezesa na  przyszłość w kontynuacji takich  spotkań.

A może w przyszłości  przy okazji coś większego zaciągnąć na lotnisko.

Myślę o Arturze Kielak czy Sebastian Kawa. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.