Skocz do zawartości

PIKNIK MODELARSKI ŻAR 2014 - ZAPROSZENIE


PilotM
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 66
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witajcie,

 

Jak przeglądam zdjęcia to żałuję że nie miałem dwóch Pucharów za najpiękniejszy model,wręczył bym również dla kolegi modelarza który wykonał Kruka ze zdjęcia.

Wielki szacun!!!!!

 

Pozdrawiam 

Marek

post-12589-0-26974400-1406568604.jpgpost-12589-0-26974400-1406568604.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień przed imprezą wyjechałem z rodzinką na wypoczynek do Ustronia, i nie powiem, do czwartku była ciągła niepewność czy będzie czy niebędzie.

Jak tylko znalazłem informację, że wbrew wszelkim przeciwnościom piknik odbędzie się, przekonfigurowałem grafik górek do zdobycia, i oto Góra Żar 761 mnpm znalazła się w terminarzu na SOBOTĘ :D:D

 

Dzięki takim zabiegom mogę Wam zaprezentować moja skromna galerię z sobotnich godzin okołopołudniowych.

 

http://s906.photobucket.com/user/noker75/slideshow/Meetings/Zar_2O14

 

Co do samego pikniku, chwała Organizatorowi za to, że jednak dociągnął temat do końca.

Jednak zawirowania wokół tego czy wogóle poknik w tym roku wypali spowodowały (tak mi się wydaje) niską frekwencję modelarzy, i tym byłem zawiedziony.

Relacje z poprzednich Żarów oglądałem tylko w internecie, fotki, filmy itd. świetne inscenizacje, modelarze z zagranicy, duże i wielkie modele.

 

No cóż, w tym roku był tylko zwykły piknik, taki sam jak na lotniskach modelarskich na nizinach, ale mam nadzieję, że to tylko przełom, i od tego roku, forma i ranga pikniku na górze Żar będzie rosła .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Jerzy . Co do zagadki hmm...nie siedzę zbyt głęboko w temacie ale na moje krzywe oko to  coś z rodziny ASW_27 lub 24                                                                                                    raczej model bo nie widzę znaku rejestracyjnego , oczywiście mogę się mylić.
Pięknie uchwycony na tle zachodzącego słońca ładnie osadzony w kadrze, brawo Jerzy, dla takich chwil warto żyć.

 

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

model olbrzym, rozumiem że to ten który latał w piątek - widziałem.

Panowie go w trójkę zanosili do hangaru :) - jakieś 6-8m rozpiętości

pięknie latał i piękne zdjęcie :)

 

ups... 9m rozpiętości ;)

i tak to ten

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł to ja w takim razie jestem pewny że masz rację, super... :)

Ależ piękny jest, robi imponujące wrażenie.

Oczywiście że Paweł zgadł trudno żeby nie  :) , a pozostałe,  szybowce to też piekne ptaki od tego "PWS - Pieknisia" po Pawła "Promyka" i sliczną "Diane". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.