Skocz do zawartości

Modelarze z Rudy Śląskiej


Pilot84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Rafał większość lata i modele maja tyko już inne te są posprzedawane pozamieniane , a latają w Gliwicach na lotnisku .

Tylko Gliwice idą pod modernizacje więc się skończy .

Te duże modeliki to są Andrzeja , jego najnowszy choć już ma 3 lata to piękny "Kruk"

 


A gdzie to lotnisko wtedy było na Halembie, bo też chciałbym polatać-właśnie szukam miejsca gdzieś w pobliżu, a nie chce mi sie aż na Zaborze jechać.

 Można tam dojść, dojechać , ale wszystko zarośniete , zryte zostało przez dziki inie dało sie tam lądować. . Teren był wynajęty od elektrowni "Halemba" , ale elektrownie zlikwidowali teren poszedł pod "Lasy Panstwowe". Miejsce poszukaj na goole maps.

https://www.google.pl/maps/dir/Halemba,+Ruda+%C5%9Al%C4%85ska/50.2252767,18.8691146/@50.220701,18.8729887,2324m/data=!3m1!1e3!4m8!4m7!1m5!1m1!1s0x4716cc9509bfe4bb:0xef2cc709f44e3b6f!2m2!1d18.8544335!2d50.2385386!1m0

 

Znalazłem filmik po inwazji dzików na lotnisku Halemba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał większość lata i modele maja tyko już inne te są posprzedawane pozamieniane , a latają w Gliwicach na lotnisku .

Tylko Gliwice idą pod modernizacje więc się skończy .

 

Co to znaczy idą pod modernizacje? Już i tak się pozmieniało porównując do tego co było naście lat temu, jak tam mieszkałem a często tam bywałem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.