Skocz do zawartości

Modelarze z Rudy Śląskiej


Pilot84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Czy ja już wspomniałam, że mocie sztuba na filmowanie? Nie jestem tylko kamerzystką - wola latać! ...i nie denerwować niewylatanej "kamerzystki" w moro! :angry: Sztuba, sztuba i jeszcze raz sztuba i foch! -_-  :P

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też już wiem czyyymm... :D No jak to "co to jest sztuba" :o  No kara, kara na filmowanie :P Konfiskuje wszystkie kamery na czas mojego latania i filmowania, bo się potem nabijają i tyle!  :angry:  :P

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zaproszenie, na pewno się wybiorę :) Oj, ale z tym moim lataniem... nie będę se siary robić :lol: Na razie, to faktycznie moga ino pokazać jak się kręci ;) Widziałam na zdjęciach Wasze modele i umiejętności :o toż to sama przyjemność filmować  ;)  :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda , że nie byłeś w sobotę widać na filmie że się działo. I miło było by poznać osobiscie

W niedzielę wiatr przeszkadzał w lotach no i komunie były , wiec frekwencja niska.

Zapraszamy na wcześniejszą godzinę , bedzie miło.

Pozdrawiamy i życzymy dużo sukcesów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka szkoda , że nie byłeś w sobotę widać na filmie że się działo. I miło było by poznać osobiscie

W niedzielę wiatr przeszkadzał w lotach no i komunie były , wiec frekwencja niska.

Zapraszamy na wcześniejszą godzinę , bedzie miło.

Pozdrawiamy i życzymy dużo sukcesów

Właśnie w sobotę byłem tylko za późno ale o 13 dopiero zajęcia skończyłem, w niedziele za dużo zajęć na uczelni miałem żeby się pojawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jeszcze dodatek z sobotnich lotów :) Sfilmowane - na ile się dało nadążyć - loty Adama Delingosa, włącznie z ostatnim awaryjnym lądowaniem ;) I taki tam zrobiony po mojemu, FPV holowanie, coś się dało z tego stworzyć  ;)  :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=GWjZ_hRjcTc

http://www.youtube.com/watch?v=EUB9hNEFVIU

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.