Skocz do zawartości

Modelarze z Rudy Śląskiej


Pilot84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spoko, gości nie kąsam :D Jak co to będę w kagańcu :P Jak jestem wylatana to jestem grzeczna, teraz rozładowuje się na demolce lotniska z kosą - to tym bardziej nie gryzę ;) Ino się zgadajcie tam z naszą ekipą i przybywajcie :);)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, gości nie kąsam :D Jak co to będę w kagańcu :P Jak jestem wylatana to jestem grzeczna, teraz rozładowuje się na demolce lotniska z kosą - to tym bardziej nie gryzę ;) Ino się zgadajcie tam z naszą ekipą i przybywajcie :);)

Wampir, czy co? :wub:

Lepiej uważajcie z tymi odwiedzinami. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejszy dzień na lotnisku można zaliczyć do udanych. Z rana brak termiki a później, ok 12.30 jak na zawołanie termika się pokazała.

Tak na szybko wklejam krótki filmik z przelotu Pawła nad lotniskiem:

 

Dwa obrazki uzyskane po zapisywaniu logów z telemetrii i późniejszym połączeniu z Google earth, można uzyskać obraz jak się latało:

post-16983-0-41027300-1465760910.jpg

post-16983-0-72054800-1465760910_thumb.jpg

 

Pozdrawiam.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

drodzy koledzy... i koleżanki ;)

jeśli ktoś z Was natknąłby się na niewielką owiewkę z EPP, gdzieś w pobliżu lotniska, to istnieje prawdopodobieństwo, że jest to ta, która próbowała sama sobie polatać i katapultowała się z modelu ok 40m w stronę dojazdu do lotniska :)

Byłbym zobowiązany za informację w przypadku jej odnalezienia :) Wraz z modelem rozpaczamy i bardzo się o nią martwimy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.