Skocz do zawartości

Kątowa wtyczka microUSB - prośba o poradę


TeBe

Rekomendowane odpowiedzi

W ramach przygotowań do wakacji postanowiłem zamontowac sobie w samochodzie wysuwaną nawigację/antyradar/mail/itp. Na razie idzie dobrze, udało mi się kupic tzw.windę, która mechanicznie pasuje do mojego autka, chce w tym zamontowac Galaxy Note. 

 

Jak dotąd idzie dobrze, powiększyłem otwór w ramce i wszystko pasuje idealnie:

 

13494058985_b41af8fb9b.jpg

 

Ale z drugiej strony zaczynają się schody:

 

13494416304_dfb7208b12.jpg

 

Jak widać od dniazda zasilania microUSB do obudowy windy jest mało miejsca. A dokładnie 6,5 mm. 

Czy ktoś z Kolegów ma jakiś genialny pomysł jak tam podłączyć zasilanie? Znalazłem kątowe microUSB, ale jest za długie. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdybyś kupił wtyczkę (niezalaną plastikiem) i zlutował sam? Myślę, że wtedy by się zmieściło. Fakt, estetyka będzie znacznie gorsza i przy wkładaniu/wyjmowaniu takiego złącza może byś problem, ale cóż....

Mógłbyś jeszcze wyciąć otwór w tej ramce, ale to chyba będzie wyglądać jeszcze gorzej i w dodatku ją osłabi  :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę wyciąć otworu, bo cała ta ramka zjeżdża w dół i chowa się w desce rozdzielczej. Rzeczywiście, muszę znaleźć (gdzie?) wtyczkę niezalutowaną, bo nie zamierzam tego wyciągać i może tak być. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montuję w Volvo XC90 oryginalną windę, tylko że mój model (wczesna produkcja) nie ma elektroniki do tego. Kupiłem na allegro windę oryginalną z rozbitka, bez ekranu. Galaxy Note pierwszy pasuje tam prawie idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TeBe fajna sprawa. Na Twoim miejscu wyciąłbym jeszcze szybkę z pleksi z otworem wewnętrznym na ekran ( dla dotyku ). Spód pomalowałbym na czarno, by zamaskować telefon. Tylko tu jeszcze dochodzi wyprowadzenie 3 klawiszy funkcyjnych. Tu może być gorzej.

Jak byś jeszcze wykombinował jak do tego kamerkę cofania podłączyć, to miałbyś komplet :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamerkę można podłaczyć po WiFi

http://www.conrad.pl/Bezprzewodowy-system-wideo-cofania-dnt-WiFi-z-RFK-aplikacj%26%23261;na-Smartphone.htm?websale8=conrad&pi=398469&ci=SHOP_AREA_176639_0330014&otp1=tablink2

Ale drogo i bez sensu ;-)

Ważne że mam na jednym urządzeniu Automapę, Yanosika w tle i router WiFi dla pasażerów. A w razie potrzeby mam i mapy Googla i maila i co tam jeszcze mi się zachce.

A gada mi to bezprzewodowo na Jabrze. Bardzo ona jest fajna, miesiąc bez ładowania działa i dwa urządzenia na raz można podłączyć.

http://www.jabra.pl/products/speakerphones/jabra_freeway/jabra_freeway

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.