Skocz do zawartości

Lotnisko Bydgoszcz Fordon


kaszalu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ładnie Krzysztof czas na loty nie maluj tak szybko muszę się przyjrzeć oświetleniu :)

Tak jak mówisz, w locie dopiero będę myślał mad barwami  :) 

Najpierw wszystko technicznie muszę posprawdzać. Przy kole ogonowym wymyślałem ciekawy patencik, ale na razie nie zachwalam, bo nie wiem czy się sprawdzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie testowałem różne ustawienia i sprawdzałem czy nie zgubię kamery w locie ;) Nie nagrałem nic ciekawego, ale jakieś fragmenty powycinam i na próbę wrzucę na YT. Jak pozostali funcubowcy wyzdrowieją i pogoda dopisze to sprawdzimy czy jakieś ciekawe ujęcia uda się zrobić podczas przelotów między choinkowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Loty udane , wprawdzie z "lataczy" byłem sam....nie licząc "kijkowców"  :P

Po dwóch lotach odwiedził mnie Janusz w ramach spaceru i porannych zakupów .

W powietrzu lekki kocioł, wiało i szarpało ale Discus 1,2 m i Terry 1,05 m wykonały cztery loty po ok 15 minut .

W sumie taki spacer lotno - dotleniający ! :)  

Pozdrowienia !

Ps.

Filmik fajny ! B)

post-3419-0-90810700-1424001441_thumb.jpg

post-3419-0-84995500-1424001454_thumb.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musieliśmy się minąć.

Dziś udany oblot BiałoCub'a, a patent z kołem ogonowym spisał się zgodnie z założeniem.  Teraz mogę zawracać "na ręcznym"  :)

Zapraszam do podglądania przy okazji najbliższego latanka  :D

Tylko jak na razie z trymowania nici, bo turbulencje i porywy wiatru były takie, że co chwilę musiałbym trymować w inną stronę.

Niestety fotek brak bo w pierwszym dniu po chorobie nie chciało się nic (prócz latania) :)

Będzie okazja zrobić drugi oficjalny oblot dla paparazzi  ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ( i Koleżanki oczywiście też) !

Mam informację, że we wrześniu na Łuczniczce będzie organizowana duża wystawa modelarska , podobno z gośćmi zagranicznymi .

Więcej szczegółów będę znał na początku marca i dam znać na forum - może warto by wystawić trochę naszych klamotów - pomyślcie !!  B)

Ja już myślę ... :P

post-3419-0-04718000-1424545573_thumb.jpg

post-3419-0-43861600-1424545633_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic nie wiem, ale jakby co, to ja na stole się mieszczę,
jak widać na końcu filmiku ;) 
 


 

Oblot udany, pilot roześmiany.
Czyli pierwsze głupoty za płoty :lol:

Oblot O.K. ale chodzą słuchy, że przegiąłem ze zwrotnością  ;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno tu nie zaglądałem a widzę , że sporo się dzieje :) Wiem, że samochodem się nie da polecieć, ale jak widać modelem można poszaleć na ziemi ;)

 

Korzystając z okazji ... pilnie potrzeba sponsora dla mojego kuzyna Kajetana. Podejmie się reklamy a brakuje środków na nadchodzący sezon.

 

http://www.youtube.com/watch?v=kxxu66g7wuY&feature=youtu.be

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nic nie wiem, ale jakby co, to ja na stole się mieszczę,

jak widać na końcu filmiku ;) 

 

 

Oblot udany, pilot roześmiany.

Czyli pierwsze głupoty za płoty :lol:

 

Oblot O.K. ale chodzą słuchy, że przegiąłem ze zwrotnością  ;)

 

Nie nieee. Ja jednak mam wychylenia sterów o połowę (albo lepiej) mniejsze i staram się latać bardziej makietowo :-) Film z drugiego oblotu (po malowaniu i przyroście wagi) jutro.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W białym dziagnozuję zespół niespokojnych nóg ( przepraszam kół...)  - "wychylus kolus maxiproportionalis" mrowienie w kołach , podrygiwanie i takie tam ... - to się leczy specyfikiem ogłaszanym ostatnio natarczywie w telewizorni !!!  :lol:  :lol:  :lol:  :lol: Nazwy niestety nie pamiętam ... :unsure:

Ale skręca fajowo !

Wrzuć Krzysiek zbliżenie tego patentu na foci - nie bądź żyła -  to też sobie takie cudo zrobię !! :wub:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.