Skocz do zawartości

Lotnisko Bydgoszcz Fordon


kaszalu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś na łące zdeczko wiało. Zajechałem około 14.00 i zastałem tylko Kross'a. Wyjąwszy wiatromierz wyszło że dmuchało tak od 4 metrów w porywach do 8 m/s. Ale za to lądowania iście harrierowskie :D  No i start w szyku wyszedł nam prawie w 100%. Z wiatrem  :D  :D  :D  

 

Jak ktoś to kiedyś powiedział: W taką pogodę śmigła zadziwiająco się szybko zużywają   :lol:  :lol:  :lol:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli później wiatr się nasilił ;)

Tego nie wiemy. Schowani za choinka bylismy :D Ale patrzac po zachowaniu FunCubow chyba tak. Bo ni stad ni zowad FC potrafil sie teleportowac w pionie. Raz trzy metry wyzej raz nizej.

Aaaaa zapomnialem o jednym. Kross swoim FC bil predkosc lotu. Piekny flatter byl :D I ten dzwiek :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio w modelarni jestem gościem. Mam kilka rzeczy w planie (między innymi malowanie), ale na razie niema czasu  :( 
A jak jest to i latać się chce. Mimo wszystko będę musiał się zabrać do roboty w mini lakierni, a FunCuba odstawić na kilka dni  ;) 
Ale to śmiesznie zabrzmiało. To taka modelarska choroba "odstawić FunCuba" - lekarz mi kazał  :lol:  :lol:  :lol:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 "odstawić FunCuba" - lekarz mi kazał   :lol:  :lol:  :lol:

 

 

Konował a nie lekarz :D 

 

 

 

 

To był oblot próbny, niestety tylko jednorazowy :)

 

Dziennik kamikaze.

 

Dzień pierwszy: Lot próbny.   :lol:  :lol:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomocy:

Szkolenie czas zacząć, ale nie idzie łatwo.

 

Darmowy symulator FMS
Win7 64bit home premium
Znalazłem i dorzuciłem brakującą bibliotekę d3drm.dll, jednak grafika się tak sypie, że nie widać niż w oknie programu - Wygląda jakby bardzo szybko migało..paski się robią. Grafika "zatrzymuje się" jedynie przy przesuwaniu okienka z symulatorem :( Modelu nie widać, ale słychać jak otworzę przepustnicę(steruję z klawiatury).

wskazania prędkości, wysokości i wariometr..niby działają...po starcie z holu.

Nie wiem co jeszcze można zrobić, żeby zaczął działać.

 

Wypróbowane:

Uruchom jako administrator

Uruchom w trybie zgodności z XP SP3

Wyłącz themes

Wyłącz kompozycje pulpitu

Wyłącz skalowanie na wysokim DPI

 

FPS rzędu 641, 1044,  od 500 do 1200.

 

:(  bez efektu.

-Andrzej

(obecnie bez apki, bez modelu .... szykowałem się na Bixlera (Hobbyking), ale obecnie jestem nastawiony na motoszybowiec ELEKTRO JUNIOR PLUS..plan B to Walrus(Hobbyking))
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze nie masz, żadnego modelu, aparatury itp. to może na początek kup takie coś http://allegro.pl/symulator-x-power-8ch-i5106362328.html

Horn3t pożyczy Ci płytkę i już możesz całkiem sensownie ćwiczyć, przed prawdziwymi lotami bo sterowanie za pomocą klawiatury, lub typowo komputerowych padów/joysticków nie nauczy Cię niczego.

No i zapraszamy na naszą fordońską łąkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wyjaśnienia.

..i za wyrozumiałość, żem napisał nie w tym miejscu gdzie trzeba. Fordon jest mi bliższy, więc poszło tutaj.
Następne ewentualnie wiadomość prywatna albo inne sekcje.

-Andrzej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.