Skocz do zawartości

Pływanie - Bydgoszcz i okolice


Kross
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
W dniu 31.12.2023 o 17:32, mike217 napisał:

600kv to do ślizgu jest na 10-12 cel … na 3 cele jak pływałem to

mialem 4300 kv. Pamietaj ze taki model musi „wyjść z wody” to oznacza ze ma dotykać wody tylko redanem

i rufą a śruba ma pracować w pół zanurzeniu . Trzeba po prostu obrotów . 

Czy można prosić, o foto z Twojego modelu gdzie masz ten sinik 4300kv zamontowany ? i jaka pełna nazwa tego silniczka ?

regulator , akku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model to wyczynowe mono 1 chiński kadłub Envoy. Silnik Lehner typ 1920 7 zwojowy . Regulator yge 90. Zasilanie 2 cele lipo przynajmniej te 6500 pojemności . Śruba 38mm stalowa chińska. Tym zestawem kupę czasu wygrywałem lub byłem na 2-3 lokacie . Dziś taki zestaw już nie wygra bo się pozmieniało . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Śruba 30 obróci model dookoła osi . Brakuje Ci obrotów zaufaj mi . Jak dołożysz obrotów czyli krótko mówiąc woltów to dodaj na prawej stronie pawezy stalowy stabilizator równoległy do płetwy steru , niech ma polowe Jej długości . Jak model wyjdzie w ślizg to nagle okaże się , że nie skręca bez a kazdy ruch sterem spowoduje ze będziesz szukać Płetwonurka . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę byłem nad kanałem i niby nie było dużego wiatru ale w korycie kanału był jakiś przeciąg i była za duża fala. Nie było pływania a miało być na maxa.  Do ostatniego postu, nie rozumiem, skręca bez.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie miałem nic robić ale robię w małym zakresie tj. to co na pokładzie żaglowca BRUMA. Buduję na podstawie  zdjęć i prawie bez planów. A więc będzie to swobodna konstrukcja.

Jednostka wycieczkowa, dwa maszty, dwa napędy.

Mały problem jest z masztem. Pierwszy maszt mam z odcinka wędki, rurka. Drugi od kolegi, pełny i przez to ciężki. Wczoraj ścierałem warstwę farby na jednolity jasny kolor laminatu epoksydowego.

bruma-866eca47f4c1475f8116983382649938-640-0.webp.00cdff4bbb921cd1570641cb75b74924.webp

 

20240216_165307.thumb.jpg.198ea4c360f12a12cacb3b6b4d758cfa.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szkoda , że mnie sfotografowałes a nawet nie przyszedłeś się przywitać 😉. Andrzej , był jeden zawodnik ze Żnina Robert R. Nie ma poza nim nikogo w naszym Regionie kto by startował w Fsr. Znam to

towarzystwo No pewnie już ze 25 lat i szczerze stwierdziłem że oprócz tego ,

że wszyscy się postarzeliśmy

to Są ciągle te same twarze . Młodego narybku brak…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.