Skocz do zawartości

Pływanie - Bydgoszcz i okolice


Kross
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj, piątek było kolejne moczenie motorówki. 18 minut. Na zdjęciach, lipol jest przed silnikiem i przez to dziób jest bardziej zanurzony. Na rufie to dziób jest wysoko i ze wzrostem prędkości jeszcze bardziej sterczy. Lipol na środku, to leży na wale. Dorobie półkę nad wałem i będzie dobrze.

post-419-0-91304300-1462035630_thumb.jpg

Dzisiaj była próba na kanale. Skończyło się szybko. Trochę pomiędzy zielskiem.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomny tego że Michał zalecał uczestnictwo w zawodach FSR w Żninie, najpierw rano pojechałem nad Kanał z Rosomakiem - pływałem godzinę dwadzieścia minut. Następnie po powrocie ładowanie akumulatorów, zapakowałem do auta Zefira i Rosomaka i udałem się nad jezioro Żnińskie. Popatrzyłem, porozmawiałem z zawodnikami, po skończeniu ich ostatniego biegu mogłem postawić swoje jednostki na wodzie. Łącznie pływały 1 godzinę i 40 minut.

 

rWZaB20.jpg

 

Bcoy4QS.jpg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wstał piękny dzień , w związku z tym rychtuję Sztorma i jadę nawigować na Kanał . Tak myślę że powinienem być około 10:30. Wczoraj pod wieczór z kolei na Balatonie pływałem przez godzinę trzydzieści Zefirem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem rano byłem od 10:30 do 12:00 popływać Sztormem , trochę wiało - ale było słonecznie. Później pojechałem z Odysem o 16:30 i już słońca i wiatru jakby mniej, ale właśnie jak już kończyłem o 18:00 to nagle zerwał się wiatr i pojawiły się krople deszczu i dosłownie po chwili jak doszedłem do auta i schowałem Odysa, to posypał się grad..... Zdjęcia to właściwie wciąż tych samych modeli i z znanych miejsc to robią się nudne. Niekiedy informuję wcześniej, że będę to może jak ktoś chce to przyjdzie i porobi zdjęcia.

9gHILt7.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 2 godzinach z pędzlem i żywicą wszystkie montaże i słupki w mojej łódce są przylaminowane. Laminowałem szkłem 160 a na wykończenie stosuję fajny patent- węglową matę o gramaturze 12g. Jest mocno i estetycznie i klejenie nawiązują do węglowej koncepcji tego modelu. Używam żywicy havlowskiej L280 w kompozycji z utwardzaczem H285- 24 godzinnym.

 

cf5badd54da817d1med.jpg

c00d00039bd0bfe5med.jpg

34cb7ec48ebebeb8med.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Start klasy Mono 2 na ostatnich zawodach. Na starcie widać 2 kolizję , ta druga gdzie model wylatuje to niestety moja.. Mój model z numerem 3. Widac też  na zwolnionym ujęciu jak tonie model naszego kolegi. Niestety nie znaleziono go. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.