Skocz do zawartości

złuszczający się cylinder - ASP AP .061 A WASP (hornet)


DarekRG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kamyczek_RC

Ja Andrzeju nie mam za co przepraszać ,bo na serwo czekałem rok i po tym czasie spodziewałem się właśnie choć kilku słów ze strony właściciela sklepu jednak wszyscy uważają chyba że rok czekania na serwo futaby jest ok . Za co więc niby mam przepraszać czy kolega ma dziękować ?  14 dni roboczych taki ma czas sklep na załatwienie reklamacji po tym czasie ma obowiązek wymienić towar lub zwrócić kasę .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 14 dni roboczych taki ma czas sklep na załatwienie reklamacji po tym czasie ma obowiązek wymienić towar lub zwrócić kasę .  

Na pewno?14 dni tak,ale na rozpatrzenie reklamacji.I nie ma obowiązku wymienić,może np.naprawić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Po 14 dniach masz mieć odpowiedź : naprawiamy , wymieniamy , odrzucamy reklamację z powodu .... Jeśli takiej odpowiedzi nie otrzymasz 15 dnia masz prawo zażądać zwrotu kasy lub wymiany na nowy bo nieudzielenie odpowiedzi w terminie jest równoznaczne z uznaniem reklamacji .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno?14 dni tak,ale na rozpatrzenie reklamacji.I nie ma obowiązku wymienić,może np.naprawić.

To akurat mi się spodobało.

Sklep zetrze stary chrom, położy nowy, dotrze do tłoka na wymiar i wyśle do klienta. Niezłych fachowców macie.

Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawa może polegac na wymianie uszkodzonego elementu. Przecież facet od komputerów nie produkuje procesorów czy pamięci tylko wymienia na nowe w razie ich uszkodzenia- to jest naprawa. Dziwne żeby koleś spawał pękniętą śrubę w ramach gwarancji (przykład), po prostu bierze nową i wpisuje że naprawa polegała na wymianie wadliwej części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy, że sklep dałby odpowiedź: "Gwarancja uznana, czekamy na części" Jakbyś czytał karty gwarancyjne, to w wielu z nich jest klauzula na sprowadzenie częsci. Czas nawet 90 dni. Tak więc postępowanie sklepu pod klienta. Pewnie inaczej wyglądałoby, gdyby silnik został uruchomiony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.