Skocz do zawartości

Półmakieta szybowca SZD-12 Mucha 100A - budowa


tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Wiem, ze nie powinno pisac sie "pustych" postow ale nie moge sie powstrzymac ALEZ SLICZNY MODEL CI WYSZEDL!!! :) Do "setki" mam bardzo osobisty stosunek, zrobilem na niej cala srebrna odznake (na jednym egzemplarzu SP -1778) Ciekawy jestem czy bedzie miala wlasciwosci jak oryginal tj niska predkosc minimalna , piekna sterownosc. Bo sliczna sylwetke jak widze ma:)

jeszcze raz gratulacje

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Przydało by się przy takiej budowie od sadzonki drzewa balsowego po latający model, oprócz fotek na twojej stronie zamieścić trochę opisów z budowy, wykańczania, oklejania, zamieszczanych przy fotkach.

Tak jest bardziej ciekawie. :D

A tak to trochę sucha buła tylko dla oczu nic dla umysłu. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. obecnie malowanie /Lakier samochodowy + uelastyczniacz/.

Kadłub już wymalowany. Niestety na powierzchniach które były pokryte płótnem mimo że położyłem chyba 6 warstw nitrocelonu nadal wychodzą małe kropeczki niedomalowane i nie bardzo wiem co z tym zrobić.

2. Fotorelacja miała być tylko uzupełnieniem do rysunków które opublikowałem na własnej stronce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.