Jump to content
Piotrek Pindral

XII Ogólnopolski Piknik Modelarski - Wilcze Laski 2014

Recommended Posts

Zapraszam wiernych bywalców jak i tych, z którymi zobaczymy się po raz pierwszy na dwunastą edycję największej imprezy modelarskiej w Polsce. XII OGÓLNOPOLSKI PIKNIK MODELARSKI odbędzie się w dniach 16 - 17 sierpnia 2014 na lotnisku przy wsi Wilcze Laski koło Szczecinka. Podobnie jak w latach ubiegłych oddamy hołd ś.p. panu Wiesławowi Schierowi poprzez zlot i zawody najbardziej znanej polskiej konstrukcji modelarskiej - "Wicherka" RC. Miłośnicy konstrukcji "retro" będą mogli sprawdzić się w zawodach oldtimerów. Po zachodzie słońca niezapomnianych doznań dostarczą nam modele podświetlane (przewidziane wyróżnienia). To wszystko w sobotę, której zwieńczeniem będzie wspólne ognisko. Zapewne kiełbasek i tematów rozmów nie zabraknie...
W niedzielę każdy posiadacz modelu RC z dowolnym napędem, wyposażonym w podwozie kołowe będzie mógł powalczyć o atrakcyjne nagrody w konkursie precyzyjnego latania (start, jedna dowolnie wybrana figura akrobacyjna i lądowanie "na kreskę"). Przez dwa dni w oddzielnej strefie będzie się toczyła zażarta BITWA O WILCZE LASKI WW II - AIRCOMBAT. Zapraszam również pasjonatów niszowego nurtu - modeli RC balonów na ogrzane powietrze. Sam "popełniłem takowy model - http://iszczecinek.p...ny-model-balonu i zapewniam ZABAWA JEST PRZEDNIA! Zapraszam i mam nadzieję, że nie będę jedynym pilotem miniaturowego aerostatu. W czasie imprezy odbędzie się giełda modelarska oraz czynne będą kramiki sklepów modelarskich, obecni będą przedstawiciele prasy modelarskiej. Poza znanymi punktami programu przewiduję niespodzianki, których nie zdradzę do końca :) .

Wpisowe - 2o zł. 
Wszyscy uczestnicy dostaną drobne upominki (plakietki itp).
Istnieje możliwość rozbicia namiotu i nocowania na terenie imprezy bez dodatkowych kosztów. W niedalekiej odległości od lotniska będzie można się odświeżyć pod prysznicem. Dla zwolenników większego komfortu polecam nocleg w przeuroczym miejscu, z przesympatycznymi gospodarzami mianowicie http://www.wilczelaski.pl/start/ . Zapewniam, ze będziecie tam wracali (ok. 2 km od imprezy).
Mile widziani będą wszyscy modelarze niezależnie od stażu czy preferowanych klas, wszystkich równie serdecznie zapraszam!
Na bieżąco będę informował o szczegółach. Zachęcam do przesyłania uwag, pomysłów, sugestii co do organizacji oraz co bardzo ważne proszę o zabranie głosu w sprawie regulaminów konkurencji sportowych. Teraz jest doskonały czas ku temu... Jestem do Państwa dyspozycji p.pietrek@wp.pl tel. 503 132 391 .

Uwaga!
Modele biorące udział w zawodach "wicherków" i OLDTIMERÓW musza być wykonane przez pilotów.
Modele biorące udział w konkurencjach sportowych nie mogą być wyposażone w stabilizatory żyroskopowe.

Pozdrawiam Piotr Pindral

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam bardzo się cieszę że kolejna impreza się odbędzie wyrazy szacunku dla ciebie Piotrku serdecznie Pozdrawiam Janek :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

To że się odbędzie, czytałem w Modelarzu. Mnie również, podobnie jak P. Janka, Twoje potwierdzenie, szanowny kolego, Piotrze, bardzo ucieszyło. Mam nadzieję, że będę mógł, tak zorganizować swój czas pracy, by zawitać na Twojej imprezie. Ostatnie spotkanie, które odbyło się rok temu, zapamiętam do końca moich dni. A dlaczego? To była pierwsza noc, którą z małżonką, po 31 latach małżeństwa, spędziliśmy w namiocie. Było zimno. Pozdrawiam Piotr

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Pietkin" po 31 latach małżeństwa, spędziliśmy w namiocie. Było zimno

To ja się pytam co wy robiliście w namiocie, albo raczej... czego nie robiliście ? :D

 

Myślę, że wszyscy czekali na tą pozytywną wiadomość odnośnie imprezy w roku 2014. Piła i okolice jak zawsze stawią się na miejscu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam

Cieszę się Piotrek że odpocząłeś i że impreza się odbędzie, ułożę plany wakacyjne i postaram się o obecność.

Pozdrawiam

Tomek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nawet jak będą dwie, będę na obu. Fajne miejsce. Jest jeszcze dużo czasu i dużo dobrej woli na rozmowy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Od kiedy pierwszy raz dałem się namówić na wycieczkę do Wilczych... (jak się to poprawnie odmienia ?) jestem co roku choćby żaby z nieba miały spadać. Napewno z zespołem RC Przeglądu Modelarskiego będziemy! Tylko co zabrać ze sobą, samochód przecież nie jest z gumy? Napewno przyjadą ze mną dwaj tacy co wyszczerbili księżyc, namawiał będę ich do startu w konkurencjach juniorów a i małżonka się odgraża że nie zostanie sama w Szczytnie. Pozdrawiam mario. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Witam.

Dziękuję serdecznie za ciepłe słowa, za miłe telefony, za życzenia.

Zachęcam Was bardzo abyście przesyłali mi swoje uwagi, spostrzeżenia, propozycje co do imprezy. W końcu to Nasza impreza ;) . Pozdrawiam i życzę wszystkim wspaniałego roku 2014! Zapewniam Was, że ja jeszcze wszystkich „petard” nie odpaliłem ... ;)Piotrek

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć

 

Nigdy na owej imprezie nie byłem, czy można tam też zobaczyć RC Heli?

 

Jest to piknik, na któym jest wszystko , samoloty, szybole, heli, a ostatnio nawet było kilka samochodów rc . Jak ktoś nie był to polecam , do tego wszystkiego jeszcze atmosfera... Ostatnio jak impreze organizował Piotrek to przyjechałem już w piątek po południu, oczywiście nie byłem już tam sam :) Później piwko i ognisko :) SUPER!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oczywiście że są i heliki. Moze zdążę z semi makietą na bazie rozciaganej 600-tki. Dodatkowo zabiorę wszystkie wiropłaty o masie od 29 g. do 5 kg. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.