Skocz do zawartości

XII Ogólnopolski Piknik Modelarski - Wilcze Laski 2014


Piotrek Pindral
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przypominam, że istnieje możliwość skorzystania z prysznica i toalety w agroturystyce Wilcze Laski 6 (kierunek na Szczecinek, bardzo blisko). 

 

Łazienka czynna będzie w godzinach:

 

15 sierpnia 9:00 - 22:00

16 sierpnia 9:00 -15:00

17 sierpnia 9:00 -15:00

 

Opłata za skorzystanie - co łaska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Piotra za organizację pikniku, już tradycyjnie super atmosfera i stara dobra ekipa. Fajnie było was wszystkich zobaczyć.

Zapraszam do galerii zdjęć niestety w picasa, bo nie mogę wrzucić nic na moją stronę.

LINK PONIŻEJ

https://picasaweb.google.com/108801885867386760716/Wilcze_Laski_2014

 

BQ2sef.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawa dla Piotra za organizację pikniku, już tradycyjnie super atmosfera i stara dobra ekipa. Fajnie było was wszystkich zobaczyć.

Zapraszam do galerii zdjęć niestety w picasa, bo nie mogę wrzucić nic na moją stronę.

https://picasaweb.google.com/108801885867386760716/Wilcze_Laski_2014

Świetne foty.

 

Dojechaliśmy na lotnisko dopiero w sobotę ok. 2 w nocy, jadąc niemal po omacku ostatnie kilkanaście kilometrów przez mgłę i opary. Demonicznie było  :ph34r: . Potem w świetle księżyca rozbijaliśmy 2 namioty. Przygoda jak w liceum :) .

Udało nam się niestety obudzić kilka osób, ale chyba nam wybaczyły. ;)

 

Impreza bardzo przyjemna.

Fajnie było poznać was osobiście i zamienić chociaż dwa zdania (z niektórymi cośkolwiek więcej ;) ).

Pogoda kapryśna, ale dawaliśmy radę, nawet co bardziej strachliwi, jak ja :P

Chcę być za rok.

 

Podziękowania dla Piotra i wszystkich pomagaczy, którzy się przyczynili do całokształtu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.