Skocz do zawartości

XII Ogólnopolski Piknik Modelarski - Wilcze Laski 2014


Piotrek Pindral
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Motoszybowiec na ukończeniu więc wpadam z modelem :)

 

Stasiu, super! Kiedy tylko skończysz model daj znać to odwiedzimy razem fajne miejsce do latania motoszybowcami :) . Liczę też na Twoją pomoc przy organizacji. 

 

 

Dokładnie. Oprócz zlotu Wicherków będzie zlot P11/24

 

 

W ten sposób robi się bardzo patriotycznie. Oprócz kultowych "Wicherków", legendarnych "jedenastek" w bieżącym roku pojawią się ... Panie i Panowie  fanfary, werbelki UWAGA, pojawią się znane z początków drogi modelarskiej każdego z nas nasze Polskie JASKÓŁKI! Czy jest ktoś kto ich nie budował, kto ich nie zna i nie darzy sympatią? :)

Stanie się tak za sprawą pewnego sympatycznego pana, który zatelefonował do mnie z zapytaniem, czy przy okazji PIKNIKU mógłby rozegrać zawody modeli swobodnie latających. Oczywiście przekonywać mnie nie musiał, zgodziłem się ... niezwłocznie :). O szczegółach napiszę wkrótce, póki co  kto żyw niechaj nabędzie Jaskółkę (ja nabyłem SM). Przy okazji warto nabyć papier japoński ponieważ w zestawie jest ... bibułka. Szybowce swobodne to fantastyczna zabawa, doskonały element wyszkolenia modelarskiego no i świetna okazja do pobiegania z dziećmi po łące. Hmmm... A może by tak, (tak sobie tylko nieśmiało myślę i będę wdzięczny za Waszą opinię ) zorganizować przy tej okazji rekord świata w ilości "Jaskółek" przebywających w powietrzu? Co Wy na to? 

Jeśli zawody modeli swobodnie latających "wypalą" ( a wypalą ;) ) być może w przyszłości będą częścią drugiej imprezy, która odbyłaby się na początku lipca. Pożyjemy, zobaczymy.

 

Chciałbym zapytać Was również czy posiadacie stare, bardzo stare aparatury RC? RUMY, PILOTY, WEBRY,  lampowe samoróby? Myślę, że przy okazji spotkań oldtimerów fajnie byłoby zorganizować wystawę starych aparatur. Oczywiście jeśli posiadacze takowych zechcieliby je przywieźć na PIKNIK. Czekam na Wasze zdanie i ewentualny akces.

 

Ponieważ zbliżają się Święta Wielkiej Nocy, życzę Wszystkim, aby były one radosne, wesołe, bogate nie tylko materialnie, żeby zdrowie Wam dopisywało i żeby brzuchy poświąteczne nie były zbyt wielkie coby do drążków daleko sięgać nie było trzeba ;) .

 

 

Pozdrawiam serdecznie Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł z jaskółkami wydaje mi się bardzo atrakcyjny, tylko jak się moi dwaj tacy co wyszczerbili księżyc pogodzą? Chyba ze cztery kupię od razu żeby nie było animozji. Proponuję jeszcze dodatkową konkurencję "czyja jaskółka wyżej poleci" start dowolny, z ręki lub gumy, bo hol za samolotem to chyba nie przejdzie, ale kto wie? Pozdrawiam Mario.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich modelarzy  , czy ja ze swoim modelikiem też mogę dołączyć do szanownego grona ? co prawda to nie jaskółka i nie wicherek ale oldtimer to na pewno ( jak nie rozwalę do tego czasu bo to ostatnio zrobiło się moim nowym hobby )   Pozdrawiam Irek Potocki z Rumi

post-4266-0-65274800-1405015726_thumb.jpg

post-4266-0-17020700-1405015977_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Tu tez o naszej imprezie napisali :) :

 

http://lotniczapolska.pl/Wilcze-Laski:-Wicherki-i-Jaskolki-na-pikniku-modelarskim,34934

 

Przypominam o prośbie aby zabrać ze sobą "zabytkowy" sprzęt modelarski: silniki,aparatury itp celem zorganizowania mini ekspozycji.

Proszę również osoby które chciałyby pracować w komisjach sędziowskich o kontakt.  

W czasie imprezy uczestnicy będą mogli skorzystać z prysznica w przeuroczym miejscu: http://www.wilczelaski.pl/start/

 

Łazienka czynna będzie w godzinach:

 

15 sierpnia 9:00 - 22:00

16 sierpnia 9:00 -15:00

17 sierpnia 9:00 -15:00

 

To  miejsce z przesympatycznym (i uroczym ;) ) personelem dysponuje jeszcze ostatnimi miejscami noclegowymi, naprawdę gorąco polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, czy możesz napisać, jaki charakter będzie miała impreza. Czy będzie typowo modelarska, czy rodzinno - dziecięco - modelarska.

 

Wiem, że zeszłoroczny piknik nie był organizowany przez Ciebie, więc nie mam czego porównywać.

 

Bartosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Oczywiście impreza będzie typowo modelarska ale jak najbardziej jest na niej miejsce dla całych rodzin z dziećmi. Jedno nie wyklucza drugiego, wręcz wskazane jest aby w najmłodszych zaszczepiać bakcyla. Dla najmłodszych nie powinno zabraknąć atrakcji. Zapraszam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.