Skocz do zawartości

The Twins


Rekomendowane odpowiedzi

Z racji tego, że nigdy nie budowałem modelu samolotu z więcej niż 1 silnikiem postanowiłem przełamać tę barierę i tak padło na the twins. Do budowy modelu użyłem 5 milimetrowej pianki architektonicznej, czyli biały depron ale oklejony z dwoch stron papierem. W sobote zabralem sie za drukowanie wycinanie planów no i w końcu za wycinanie elementów modelu. Aktualnie mam do złożenia skrzydła, pociągniecie kabli do gondol, cała mechanika sterów i zamknięcie puszki kadłuba. Mam nadzieje , że oblot nastąpi na dniach :) 

 

20140823_180418.jpg

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie musisz wstawiać ruchomych sterów kierunku. Ja w mojej Aqua Star - też ze zdwojonym statecznikiem pionowym wstawiłem tylko...a nie sorki twój model to nie łódź latająca ;).

Mówiąc o mechanice sterów - masz na myśli ruchome wszystkie trzy stery pionowe? Jeśli tak to niepotrzebnie - wystarczy - mniej problemów - tylko główny środkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że ze zdjęcia można wywnioskować ze bedzie tylko 1 bo nawet widać ze tylko on jest cięty :) Zastanawiam się również nad oświetleniem w modelu, musze zrobić testy czy przez ten materiał będzie ladnie przebijać światło wtedy bedzię podświetlona puszka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety przez to, że nie miałem przedłużaczy do kabli dzisiaj była mała walka z kablami i efekt jest zadowalający. Udało mi się dzisiaj skończyć napęd. Teraz zostało tylko dokończyć mechanike klapki wyregulować stery no i w góre :)

 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.