Skocz do zawartości

Co to za silnik ?


idfx
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Postanowiłem kolejny raz poutykać po sklepach "ze wszystkim i z niczym". Po zakupie OS maxa poprzednim razem, myślę że trafiła mi się kolejna okazja. Sprawny i gotowy do lotu modelik. W zasadzie takie mnie akurat nie interesują, ale mam zachciankę by wyłupać z niego silniczek. Całość będzie mnie kosztować 55 funtów, czyli około 280 zł. 

 

Czy ktoś jest w stanie opisać co to za silnik, na podstawie umieszczonych zdjęć ? Sprzedawca nie ma o tym zielonego pojęcia.

 

 I5mEmz.jpg

 

G9liau.jpg

 

4B2twD.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki !

 

Mam nadzieję, że nie ASP. W sumie i tak się opłaca, bo zawsze zostaną mi serwa, pilot itd. Sklep mam ze 300 metrów od domu, więc nie problem żeby coś więcej sprawdzić, ale nie bardzo wiem jeszcze co, poza napisami na gaźniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję !

 

Wyłącznie ze zdjęć podchodzi mi to pod SC 108 ABC.


http://www.sussex-model-centre.co.uk/shopexd.asp?id=1147

 

Silnik kosztuje około 100 funtów, ale poczekam na dalsze rozpoznanie zanim się za bardzo nakręcę ;)

 

EDIT:

 

Raczej nie .. za duża moc jak na ten model, za małe śmigło i coś mi nie pasuje na wierzchu ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem akurat model jest najciekawszy z tego zestawu. Dla silnika na pewno nie brał bym tego modelu, silnika bym się raczej pozbył. Nowy silnik tej klasy można trafić na ebayu za ok. $30. A model, to nie dość, że latające skrzydło, to z napędem daleko od podłużnej osi. Zaprojektowanie i zbudowanie takiego modelu, to nie lada wyzwanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dzięki ! Raczej tak .. ani super dobry, ani specjalnie drogi. Za bardzo mi się ten deal nie opłaca, zakładając że nie będę tym latał ..

Moim zdaniem akurat model jest najciekawszy z tego zestawu. Dla silnika na pewno nie brał bym tego modelu, silnika bym się raczej pozbył. Nowy silnik tej klasy można trafić na ebayu za ok. $30. A model, to nie dość, że latające skrzydło, to z napędem daleko od podłużnej osi. Zaprojektowanie i zbudowanie takiego modelu, to nie lada wyzwanie :)

 

Parę razy mi przeszło przez myśl, czy nie wziąć gotowca i nim latać do upadłego, ale za duże komplikacje z wysyłką do PL. Jeszcze nie przesądzone .. pochodzę po sklepach AGD. Może uda mi się znaleźć duże pudło po TV czy innym sprzęcie i model pojedzie do kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.