Skocz do zawartości

turnigy 2830-11 1000kv


domal198333
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10x7 zbyt duży skok a regulator mam 18//21A jakieś konkretne śmigła te 10x6 możecie polecić? coś sprawdzonego......to sie nadaje http://abc-rc.pl/EMP-10x6 lub to http://abc-rc.pl/p/78/1035/smiglo-ma-10x6-electric--master-airscrew-smigla-stale-smigla-i-akcesoria.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to Ci coś podpowie:

 

Cytuję sam siebie

 

Silnik będzie turnigy 2830 kV1000, akumulator 1300 mAh 3S, regulator 18A, serwa 4 szt do lotek i motylka TGY-9018MG, śmigło składane, łopatki 12/6 cali, kołpak alu 33 mm.

 

 

Zespół napędowy w tej konfiguracji świeżo po naładowaniu akumulatora osiąga ciąg nieco ponad 900 g, po rozładowaniu o 800mAh około 800 g. Myślę że to powinno wystarczyć. Silnik po kilkudziesięciu sekundach na full ciepły, do utrzymania w dłoni. Z łopatkami 11/6 ciąg był po mniej więcej 100 g mniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic mi nie podpowiedziało :) mowa była jakie śmigło 10x6 kupić jakiej firmy itd polecacie..........

No to szkoda.

Bo powinieneś z tego wyczytać, że ten silnik na śmigle 10x6 (GWS HD 650g ciągu) nie osiąga zbyt dużego ciągu.

Dopiero ze śmigłem 12x6 pokazuje swoje.

Jeśli twój model ma wagę powiedzmy do 450 g, to 10x6 będzie w miarę, ale jeśli waży więcej, to musisz się obejrzeć za większymi śmigiełkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A co powiecie na temat śmigieł 3 łopatowych? dodam ze model to hummer epp

 

Zrób dokładnie tak, jak napisał Ci Dariusz.

I przypuszczając - po Twoich wypowiedziach, zakup od razu kilka, pół-elastyczne i najtańsze ;)

A skoro tak przeciążyłeś już model, z pewnością nie wybieraj śmigieł ciężkich.

Natomiast jeśli odchudzisz nieco model, to bardzo dobre będzie także 10x6, a silnik dłużej Ci posłuży.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.