Skocz do zawartości

Mój pierwszy offroad. Proszę o profesjonalną pomoc.


Rekomendowane odpowiedzi

Poczekaj. 

 

Te nadajniki bardzo fajnie chodzą na akumulatorki AA. Ja używam z Lidla. Do tego można je ładować wejściem w nadajniku - podłączając do ładowarki. LiPo luż nie da się w ten sposób - z uwagi na obecną w układzie (w 90% przypadków) diodę. Zresztą warto wcześniej przeczytać opinie, gdyż są odbiorniki z ładowarką i wówczas podłączenie ładowarki zamiast zasilacza kończy się uszkodzeniem sprzętu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 140
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jakie 12? W nadajniku masz 8 o sumarycznym napięciu 8*1,2 = 9,6V Ale to ciebie nie interesuje. Ładowarka sama sobie poradzi, jeżeli tylko powiesz jej (ustawisz) odpowiedni typ akumulatora. Poczekaj na sprzęt a wszystko się wyjaśni. Ładujesz cały pakiet na raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kilku rzeczy nie rozumiem. Zaczynasz od modelu za 300 zł, więc dostajesz odpowiedzi na Twoje pytanie. Teraz jesteś na poziomie 2000, co powoduje, że początek dyskusji jest bez sensu. Kup sobie baję HPI petrol. Czy będziesz zadowolony z jednego z najbardziej pożądanego modelu - nie wiem. Dyskusja zrobiła się bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zacząłem od 300zł ale dostałem od Rodziców 800zł i sprzedałem parę rzeczy które mi były zbędne i mam na wydanie 1500zł także dlatego teraz się pytam. Dlatego teraz mam większy budżet i co z tym idzie nie muszę kupować taniego samochodu rc.


Nie stać mnie na Baję. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam.

 

Co sądzicie o takim na pierwszy ogień? Mam czołg z Heng Longa i 5 baterii, więc to jakby zawęża (na szczęście ;) ) krąg poszukiwań, tudzież nie trzeba pilnować lipoli - w założeniu będzie się tym bawił 6-letni syn, ale i pewnie tatuś czasem ;)

 

http://www.rcwroblik.pl/model+elektryczny+maverick+strada+mt+evo+1+10+rtr+niebieski,57627931,01,i2.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto jak auto w tej klasie.HSP pod marką HPI.Natomiast problematyczna jest elektronika a dokładnie nadajniki i odbiorniki.Jak wszystkie wyroby HPI  zapomnij o gwarancji,zawsze jest wina użytkownika nawet gdyby nie działał po wyjęciu z pudełka (miałem takie przypadki) dlatego My wycofaliśmy się z ich produktów.

W tej klasie wielkości masz jeszcze modele Himoto lub SST

http://www.marvio-rc.pl/sst-racing-2-4-ghz-expedition-xmt-ve-monster-tru,3,10,2377

http://www.marvio-rc.pl/sst-short-course-4x4-2-4-ghz-brushed,3,10,4672

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.