Skocz do zawartości

Pierwszy model na prezent (dla męża)


nielotka

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Byłam jeszcze w sklepie modelarskim i tam też usłyszałam, że Pioneer najlepszy na początek, więc kupiłam to: http://abc-rc.pl/p/176/2982/model-pioneer-1400mm-trenerek-rtf-kompletny-zestaw-modele-do-fpv-fpv-i-akcesoria.html  Mam nadzieję, że dobre:) Urodziny 3 stycznia, więc napiszę jaka była reakcja:) A potem rzeczywiście trzeba będzie podjechać do Kęt, co by falstartu nie zrobić. Fajnie, nie mogę się już doczekać :)

A, i pytanie odnośnie symulatora - to co mam dokupić, żeby można było na komputerze poćwiczyć?

 

 

Szczerze?

 

Gorzej już chyba wybrać nie można.

 

Jak się nie zna to właśnie kończy się z takim szrotem

za 500 PLN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz niech kolega małżonek :)  zapisze się na forum, założy temat o pierwszym składaniu modelu a będziemy chętnie i z przyjemnością podpowiadać co i jak żeby błędów nie było. 

Po złożeniu wizyta na lotnisku u chłopaków i pierwszy oblot. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zapisany :) Czeka na pełną aktywację konta:)


bardzo dobrze wybrałaś to też był mój pierwszy model i jest to chyba najlepszy wybór. Jakby co to zapraszam do Żywca to polatamy trochę :)

 

Chętnie:) A zimą też latacie przy znośnej pogodzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polatalem dobre 25 minut przy -6 ostatnimi dniami i było ok - dopóki nie przestałem ;-) jak to mi znajomy powiedzial, emocje rozgrzewają. Gorzej juz jak się potem wsiadzie w rozgrzane auto. Śpiączka murowana, ale i tak warto :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.