Skocz do zawartości

Graupner MZ 18


przytek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe. To juz bym wziął Jeti gdy przypadkiem zezlomujesz GR. Tylko tam to wogole w trymy nie moge trafić ;)

 

Eksperymenty i mądre wykorzystanie możliwości nowego radia daje pewna przewagę ;) potem juz tylko paluchy.

No wlasnie reka to podstawowy element... drugo soft itp.

Jeti? jak za 10 lat bedzie nadal ok wtedy sie zainteresuje. Na razie nie mam byc ochoty jednym z ochotnikow/testerow.

Jeti nie ma takiego doswiadczenia w produkcji ap jak hitec/multiplex/graupner/sj/turningy!!!!!!/futaba/itp  bo cos zapomnialem:)

WIEC DLACZEGO mialbym wziasc jeti>? bo jakies inne? no halooo? i co dalej haloooo???? wiec????   bo frezuja kazda obudowe indywidualnie?????? ejjjjjjjj??? ja potrzebuje dobrej apki z dobrym softem a nie to co sprzedawca probuje mi sprzedac pod jego katem upsik i tyle na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamyczek_RC

Jeśli jeszcze tego nie wiecie to nie ma złych modeli i nadajników są tylko beznadziejni piloci którzy musza wydać 10000na model i 20000 na nadajnik żeby pozbyć się złudzeń że sprzęt lata dlatego inni latają lepiej i szybciej .  W tym wszystkim najsłabszym ogniwem jest człowiek i tak zawsze będzie a na futbie , fraupnerze czy JR a nawet jeti marny pilot będzie tym samym pilotem z implantem ego w postaci kosmicznego nadajnika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jeszcze tego nie wiecie to nie ma złych modeli i nadajników są tylko beznadziejni piloci którzy musza wydać 10000na model i 20000 na nadajnik żeby pozbyć się złudzeń że sprzęt lata dlatego inni latają lepiej i szybciej .  W tym wszystkim najsłabszym ogniwem jest człowiek i tak zawsze będzie a na futbie , fraupnerze czy JR a nawet jeti marny pilot będzie tym samym pilotem z implantem ego w postaci kosmicznego nadajnika ;)

Oj Kamil ale tu wlasnie dyskusja odbywa sie na poziomie tych ktorzy wiedza ale nie chca przeplacac. Ja, Ty, Jurek latamy wyczynowo i stad ta dyskusja gdzie warto lub nie posiac swoje pieniadze..... gdzie ci co maja a nie potrafia to my wiemy ;))))

Moi rywale w uk kupuja modele w strefie 1800-4500 euro plus minimum 2000 euro za apke.

Ja modele robie sam. \Latam nadajnik za 400 euro. Oni sa z tylu :) wiec nie musisz mi tutaj takich wpisow dawac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat chyba my to wiemy ;) ja to nawet modeli nie naprawiam bo oklejane latają lepiej ;)

I ja latam rekreacyjnie. Nawet na zawodach. Zabawa ponad wszystko. A zawody dla mnie sa po to żebym miał z kim pogadać na zboczu ;) no i zeby Kamila spotkać :)

zabawa musi byc na pierwszym miejscu w wyczynie inaczej zalamanie nerwowe/itp hehehheheheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież język niemiecki jest lekki inaczej. Ja też zdecydowanie wole angielski ;) poza tym koledzy z Niemiec i Austrii na zawodach porozumiewają sie z innymi nacjami po angielsku. Więc w modelarskiej Europie jest bardzo przyjemnie. Nie są tak bardzo niemieccy jak co niektórzy obcokrajowcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posprzątałem bo nie na temat było :unsure: Jednocześnie informuję, że Menu nadajnika MZ-18 w słoneczną pogoed jest wystarczająco czytelne aby dało się coć poustawiać. Oczywiście contrast trzeba na max. wartość i włączyć opcję wyświetlacza na ustawienia na pogoed słoneczną. Przetestowane dzisiaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Angielski jest językiem uniwersalnym. W systemach informatycznych mimo, że coś jest po polsku to lepiej instalowac po angielsku, bo jak trzeba szukac czegoś w googlu to więcej się znajdzie opisów o błędach właśnie po angielsku niż w innych językach. Z tego względu również w aparaturze bym instalował angielski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli to do mnie to nietrafione.Od 3 wrzesnia 1988 w DE i od 20 wrzesnia 1988 obywatelstwo niemieckie.Angielski na zawodach miedzynarodowych  to norma takze niczego nowego nie odkryles :P

Jak dla mnie trafione. Ale jesli uważasz tak jak napusales to w tym poście, to nie rozumiem poprzedniego.

I zeby nie było-z niemieckimi kolegami zarówno w zakresie modelarstwa jak i biznesu całkiem fajnie sie dogaduje i bawie. Jak i z innymi nacjami.

 

a taki fajny wątek był ;) ale widać już nudna odwieczna walka Futaba - Graupner przenosi się na inny poziom ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt tu nie sprzata to trzeba samemu

o posprzatales :) a akurat mialem dac re na tamten post :)

nie nie audi ani siemens itp- tyle lat jestes w de i cos Cie nadal gryzie?? ;)

O moim stosunku do graupnera juz napisalem wczesniej i nie sa to ochy i achy.

Drazki? takie drazki mozna kupic tylko tam lub w jeti. Nigdzie indziej tego typu drazkow nie znalazlem. Przez caly sezon latalem na przerobionych drazkach z przelacznikami za 2 plny. Takie umiejscowienie przelacznikow jest po prostu fantastyczne jak dla mnie, sprawdzilo sie wiec dalem zarobic hakenkrojcowi pomimo ze wolalbym kupic gdzie indziej. Jetiego mi sie nie podobaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.