Skocz do zawartości

Zamówienie grupowe na Łosia


bart07
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Strasznie dziwne te opóźnienia w wysyłce ze strony Filipa, bo na początku jak ruszyło zamieszanie z Łosiem szło to bardzo sprawnie i osobiście po chyba tygodniu lub dwóch miałem paczkę u siebie oraz bezproblemowo odbywał się kontakt mailowy...

 

 

Ale na waszym miejscu tez by mnie coś strzeliło jak bym miał tyle czasu czekać... rozumiem, że z góry opłacona paczka czy za pobraniem??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opłacona. 

 

Tak, swoje pierwsze zamówienie też miałem w terminie, wszystko OK, potem chciałem domówić skrzydła do Łosia, w które nieopatrznie weszła mi żona, jak leżały sobie spokojnie w piwnicy na podłodze (miałem z tego powodu mały kryzys małżeński ;) ) i zamówiłem wycięcie Spitfajera z planów z forum.

No i do pewnego czasu wszystko było OK - że materiał zamówiony, potem że wycięte i gotowe do wysyłki, no to przelew, i potem jedna wiadomość że już prawie spakowane i tak czekam sobie od końca kwietnia właściwie...

 

Jak widać z profilu - Filip forum odwiedza, więc pewnie wiadomości czytuje. Odpowiedzieć nie raczy. Nie dysponuję inną formą kontaktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Łoś i tak nie byłby na wiosnę, bo mi się od wiosny dzień roboczy wydłużył jakoś tak średnio do 10-tej wieczorem, i czas będę miał dopiero w zimie, ale wolałbym już mieć u siebie paczkę z elementami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co gdybać i doszukiwać się spiskowych teorii dziejów. Fakt faktem, takie zamówienia to ryzyko, które trzeba brać na siebie. Może zawiodła logistyka kolegi Filipa ?

....

Zaiste, hipoteza z zawiedzioną logistyką równoważy wcześniejsze teorie spiskowe.

 

Fakt faktem, takie zamówienia to ryzyko, które trzeba brać na siebie.

Andrzej, zastanowiłeś się co piszesz?

My tu nie mówimy o zarysowaniu przesyłki w transporcie, ani błędzie w numerze domu adresata.

Gość przyjmuje kasę, towaru nie dostarcza, przez długi czas nie odpowiada (mimo, że doskonale wie o czekających na sygnał Klientach), a dla Ciebie to jest ryzyko zwyczajnie wpisane w takie zamówienia?

To jest sankcjonowanie baaardzo nagannego zachowania w handlu i umowach międzyludzkich, a odpowiedzialność za to(ryzyko) ma brać na siebie Klient/ofiara.

Zajebiste podejście. Nic tylko zakładać handel, jak się ma takich Klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku, kompletnie nie rozumiem co piszesz a tym bardziej do czego zmierzasz.

Swoją wycinankę zamówiłem u Filipa dawno temu. Dostałem pierwszą przesyłkę i na tym sprawa się zakończyła. Późniejsza korespondencja nie wniosła nic poza tym, że dostałem zapewnienie, iż przesyłka druga dotrze... jak na razie nie dotarła.

Zakupy od osoby prywatnej, zawsze narażone są na takie ryzyko. To jeszcze nie koniec świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku, kompletnie nie rozumiem co piszesz a tym bardziej do czego zmierzasz.

...

Andrzej, ja tego nie umiem jaśniej, niż wyjaśniłem,... wyjaśnić :D

Fajnie, że się nie stresujesz. Będziesz zdrowszy. Ale takie handlowanie trzeba nazwać jak na to zasługuje. Luz i dystans czasem to utrudniają.

Pozdrawiam i samych udanych transakcji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.