Skocz do zawartości

ASSAN X8 Function 9


Cybuch
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Irku,

 

Przetestowałem odbiornik - wszystko działa OK. Wideo tutaj: 

 

Jutro odeślę odbiornik.

Nie działa cholerstwo. Zrobiłem przekładkę do nadajnika JR  Propo X3810 i bez zmian. Wniosek jeden , ten mój moduł (X8 J) nie działa z tymi odbiornikami.

Nie działa cholerstwo. Zrobiłem przekładkę do nadajnika JR  Propo X3810 i bez zmian. Wniosek jeden , ten mój moduł (X8 J) nie działa z tymi odbiornikami.

Mam ten moduł  http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__8287__X8_2_4GHz_Combo_pack_for_JR_W_Module_RX.html

 

Nie działa cholerstwo. Zrobiłem przekładkę do nadajnika JR  Propo X3810 i bez zmian. Wniosek jeden , ten mój moduł (X8 J) nie działa z tymi odbiornikami.

Nie działa cholerstwo. Zrobiłem przekładkę do nadajnika JR  Propo X3810 i bez zmian. Wniosek jeden , ten mój moduł (X8 J) nie działa z tymi odbiornikami.

Mam ten moduł  http://www.hobbyking.com/hobbyking/store/__8287__X8_2_4GHz_Combo_pack_for_JR_W_Module_RX.html

Te moduły nie mają  tak do końca z  modulacji PCM 18 , jak to dziala z normalnymi odbiornikami ?, ciekawe.    :huh:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irku,

 

W moim MC3010 moge przelaczac rodzaj modulacji z PPM na PCM. I rzeczywiscie jak przelaczam na PCM to modul ASSANA nie dziala. Ale wystarczy przelaczyc na PPM i juz wszystko smiga. Czy w Twoim radiu nie ma takiej opcji zeby wylaczyc kodowanie? W sumie ono ma tylko znaczenie jak radio komunikuje sie w swojej natywnej czestotliwosci (np 35MHz) i na niej prowadzi kodowanie i natywny odbiornik moze to rozkodowac. Odbiorniki Assana lapia tylko zwykly modul Assana i kodowanie nic nie wnosi a nawet przeszkadza. Sprobuj zmienic sygnal z PCM na PPM i powinno dzialac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Irku,

 

W moim MC3010 moge przelaczac rodzaj modulacji z PPM na PCM. I rzeczywiscie jak przelaczam na PCM to modul ASSANA nie dziala. Ale wystarczy przelaczyc na PPM i juz wszystko smiga. Czy w Twoim radiu nie ma takiej opcji zeby wylaczyc kodowanie? W sumie ono ma tylko znaczenie jak radio komunikuje sie w swojej natywnej czestotliwosci (np 35MHz) i na niej prowadzi kodowanie i natywny odbiornik moze to rozkodowac. Odbiorniki Assana lapia tylko zwykly modul Assana i kodowanie nic nie wnosi a nawet przeszkadza. Sprobuj zmienic sygnal z PCM na PPM i powinno dzialac.

Prubowałem i bez zmian , ale sprubóje taz jeszcze,

Dzięki,

W poniedziałek wyslę Tobie tego kądzioła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.