Skocz do zawartości

Klatki...


TeBe

Rekomendowane odpowiedzi

Był podobny mądrala co to psa do latawca uczepił. Kilka lat temu było o tym głośno. Niestety psina dostała zawału ... :( dziwi mnie, że komuś może w ogóle do głowy przyjść podobny pomysł, ale jak widać psycholi nie brakuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 219
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wy tu gadu gadu o klatkach, a ja tu mam dla Ciebie, TeBe, coś z grubej rury. To powinno na moment chociaż oderwać Cie od klatek. przypadkowo na to dziś trafiłem i uważam, że lubisz wyzwania i ciekawostki, więc jakby było miejsce czasoprzestrzenne przed A-10, to może: 

http://www.diseno-art.com/news_content/2014/12/strange-aircraft-arsenal-delanne-10-c2/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chętnie któregoś do pralki wsadził i włączył wirowanie... Brrr, aż ciarki przechodzą, ale jak napisano powyżej - psycholi i sadystów nigdy w historii ludzkości nie brakowało. To i ja się objawię z tą bandą łazęgów:

 

2015-03-12%2015.27.22_zpso9kveugj.jpg

 

i chyba też mam jakieś odchylenie, bo dlaczego ja te łajzy lubię?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki puchaty  :)

 

To gratuluję ! Moja jest właśnie jak pies (ale nie tak posłuszna). Sczeka zamiast miałczeć, gryzie jak szalona i trzeba ją na smyczy prowadzać :) Na kolana przyjdzie tylko jak człowiek przyśnie w fotelu inaczej nie ma mowy. Starzeje się jednak i z każdym rokiem staje się coraz bardziej poczciwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łuuuu :( Mają te koty problemy. Moja też miała przygody przed świętami. Całkowicie przestała jeść i się opróżniać. Trzeba było karmić strzykawką przez rurkę. Przczyną takiego stanu okazało się zapalenie dziąseł i zębów. Domyślam się, że ból był niesamowity skąd i wstręt do jedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U moich termostat dział jak należy, wystarczyło drzwi uchylić na parę minut i wszystkie łajzy obległy najcieplejszy parapet w całym domu w ciągu kilku sekund .... ;) Zamontuj no im jakiś system oświetlenia, coś fluorescencyjnego na przykład żeby w nocy fajnie wyglądało :P

 

 

post-4826-0-57370000-1426546921_thumb.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.