Skocz do zawartości

Oto co planuje mój kolega baloniarz i krótkofalowiec...


TeBe

Rekomendowane odpowiedzi

W pozycji Callsign czy jakoś tak trzeba wpisać jego znak. Nie jestem pewien czy jestem uprawniony podawać szczegółowe dane, niech TeBe poprowadzi. Ja tam bywam jako SQ7SAM-10, ale obecnie nic nie trackuję. Może jutro coś zapodam jak będzie pogoda. Zrobię większy spacer po mieście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update:

 

"Aby określić przybliżoną trasę przelotu używam tzw "predictora", jest to program który umożliwia wyliczenie trasy balonu na podstawie dostępnych danych meteorologicznych. Piątkowy balon poleci mniej/więcej tak jak na załączonym zdjęciu. Ekipy poszukiwawcze zapewniają, że nie obawiają się poszukiwań w górach. 
Ja liczę, że pogoda nieco się zmieni i lądować będziemy albo w okolicy Krakowa albo dalej na zachód. W przypadku kiedy lądowanie miało by nastąpić w niedostępnym miejscu - możemy odwołać start, żeby nie utracić cennego sprzętu"

 

post-14226-0-57647200-1426722409_thumb.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Częściowe zaćmienie słońca 20.03.2015 r. potrwa ponad 2 godziny. Punktualnie o godz. 9:47 Ziemia, Słońce i Księżyc zaczną ustawiać się w jednej linii. Maksimum zjawiska przypadnie około godziny 10.50. Spektakl na niebie potrwa do około godziny 12.00.

 

EDIT:

 

TeBe będzie gdzieś potem udostępnione nagranie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.