Skocz do zawartości

do usunięcia


Gość Columb

Rekomendowane odpowiedzi

Po przeczytaniu tego wątku i drugiego o gołębiach :) uważam że to forum jeszcze długo będzie istniało, bo jest wiele teorii do udowodnienia i pojawiają się ciągle nowe fantastyczne jak te o gołębiach :). Nie ma co się spinać. :)

Ps czekam na cd wątku o gołębiach ... rewelacja !

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jeśli chodzi o modele szybowców (ustawienia itp), to forum dla mnie jest bezużyteczne.

 

Pytałeś o konkrety ? Może .. Spytaj jeszcze raz o ile wiesz o co pytać. Chętnie spróbuję pomóc.

Przeczytałem temat od deski do deski. Hmm... Jakby tu odpowiedzieć na tytułowe pytanie ?

Może najlepiej sięgnąć do źródła naszego obyczaju -ludzkiego obyczaju.

Podaję źródło :

Mt 7,1  i uszczegółowienie Mt 7,6

 

Rozwinięcie z wyjaśnieniami podam jeżeli będą osoby podejmujące dyskusję na podstawie podanego materiału źródłowego.  A wierzę, że będą ! I wam koledzy zalecam więcej wiary !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem się z podanym materiałem źródłowym, który zresztą znam.
Co do 7.6 to powiem że to mocne odniesienie jak na naszą aktywność na forum, ale jak zwykle jest w tym conajmniej ziarnko prawdy :-)
Co do 7.1 to staram się tego nie czynić. Nie taki był mój zamysł zakładając wątek. Byłym raczej ciekaw odczuć innych, bo jak to mówią; jak się nie rozwijasz to się cofasz.
Ale idąć za podanym źródłem muszę przyznać że na pewno brak mi sporo wiary.
Kiedyś spotkałem się ze stwierdzeniem, że najbardziej zawodny czynnik to czynnik ludzki, ale ja nie o tym na forum.

Edit
Ciekaw jestem twojego rozwinięcia, choć pewno się domyślam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc poczekajmy na pozostałą część części zainteresowanych. A w sumie to nie o wierze a o sensie działania mówi źródło. Słowo wiara było raczej wskazówką w jakim obszarze szukać źródła. W końcu to nic nowego jak widać po domniemanej dacie powstania cytatów. To już było brane....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To o wierze to była odpowiedź na Twoje zalecenie a nie na przytoczone wersety - do nich odniosłem się jednoznacznie.

Takich tematów jak przekonania i polityka staram się nie poruszać w publicznych dyskusjach bo nic z takich dyskusji zazwyczaj nie wynika dobrego. Ale w sumie to HP więc możemy pie.... różne rzeczy ;-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Ale w sumie to HP więc możemy pie.... różne rzeczy ;-)

 

No nie ! Nie o to szło ! Wiara -wskazówka gdzie szukać cytatów. Cytaty to odniesienie co do bardzo wielu postaw powodujących, że nasze forum się tli a czasem bucha jasnym płomieniem.

HP, nie HP to .....jak kto................li niech będzie po mojemu jego sprawą-no powinno być. Lecz fakt-wypala się bo coraz częściej brak odpowiedniego paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.