Skocz do zawartości

Wadliwy pakiet w zamówieniu :)


idfx

Rekomendowane odpowiedzi

Cyrk Panowie na całego !!

 

Dotarła dziś do mnie paczka z nowymi pakietami Redox i wieloma innymi duperelami. Pakity różne .. 900 mAh, 2200 oraz 2700. Nazwy sklepu póki co nie będę podawał dopóki sprawa się ostatecznie nie rozwiąże.

 

Na pudełeczku z jednym pakietem 2200 widnieje karteczka z napisem :

 

"Nie działa złącze balancera i nie da się sprawdzić napięcia lipo-monitorem. tel : xxxxxxxx"

 

Noż kur ... ręce mi opadły !! Gość miał moje dane kontaktowe łącznie z telefonem i z premedytacją wysłał uwalony pakiet ? Dla mnie z oczywistych względów jest pierdyknięty bo mogę go jedynie prostownikiem samochodowym "podładować" teraz. 

 

Zastanawiam się co mnie czeka - odesłanie na swój koszt i czekanie na kasę lub nowy pakiet ? Przecież to jawne cwaniactwo i oszustwo. Kasa poszła z góry, bo żeby było śmieszniej nie było opscji wysyłki pobraniowej. 

 

Zaraz ktoś zapyta - dlaczego zamówiłem w takim sklepie ;) Powód prosty, po przeszukiwaniu od kilku dni dziesiątek sklepók był to jedyny, gdzie mogłem skompletować całe zamówienie.

 

Czy macie jakąś radę co z tym zrobić i jak się zachować bo znając moje nerwy coś może pójść "nie tak" ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez urazy, ale w d...ie mam takie "interes" .. nie po to kupowałem nowy i jeszcze nabiłem kieszeń polskiemu sklepowi, żeby się teraz lutownicą bawić i latać na "słowo honoru" .. przepraszam za nastawienie, ale chyba jest to zrozumiałe, tym bardziej, że wszystkie pakiety były pilnie potrzebne "na już" .. Najbardziej mnie wkurzył brak kontaktu ze strony sklepu i bezczelne pozbycie się g....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to dziwne ! Uszkodzony i karteczka , bez jaj nie po to człowiek zamawia w sklepie aby dostać chłam, gdzieś jest drugie dno lub czyjaś pomyłka.

A może ktoś chce coś sprawdzić. .. tylko co, bez sensu. Daj znać jak się zakończy, no i czy to duży znany sklep czy rsczej z tych nowych. Paczka doszła nienaruszona ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paczka doszła nienaruszona i mega dobrze i solidnie zapakowana. Sklep mało znany i z założenia podejrzany bo płatność tylko paypal i bez możliwości wysyłki "za pobraniem". W zawartości kupę innych rzeczy, anteny do fpv, przewody antenowe itp i wszystko ok. Pakiet 2200 z karteczką był jednym z dwóch takich samych w zamówieniu, ale ten pierwszy ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku .. nie rób podchodów jak nastolatek bo jak napomniałem, moim zamiarem nie było udupienie kogoś, czy po polskiemu zawistnie zaszkodzenie a poradzenie się a ostatecznie jak wspomniałem w poście nr. 11 zwykłe wyżalenie się, więc z jednej strony wiem jak Cię to mierzi, ale odpuść ... jak przyjdzie na to odpowiednia pora to podam więcej informacji ;):)

 

EDIT:

 

Jedno się już wyjaśniło ... numer na karteczce to numer sklepu a nie klienta ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzeba, ale będę miał to na uwadze na przyszłość. Dziękuję za troskę a nazwy sklepu i tak się nie dowiesz ;):)  :wub:

 

Gdybyś czytał uważnie temat a nie czyhał w końcu na ten sklep to byś kolejny raz nie dopytywał między wierszami  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.