Skocz do zawartości

Flight data recorder-logger gps


RV4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Kolegów,chciał bym spytać bo przyznam jestem zielony w temacie gdyż z dronami nie miałem do czynienia już nie wspominając o elektronice.Wiem tylko ogólnikowo z jakiego wyposażenia się składa taki dron.Latam modelem benzynowym i chciał bym kupić do niego flight data recorder,logger gps.Chciał bym po dniu lotnym z czytać na kompie prędkości,wysokość,dystans jaki przebyłem itp.Nie chciał bym wpinać pod odbiornik urządzenia gdyż mam wszystkie zajęte kanały,a położenia serw w trakcie lotu  nie są mi zbytnio potrzebne jako dodatkowa informacja.Czy warto i jest sens taki osprzęt kupić?.Jeżeli tak to co polecilibyście coś niezawodnego i sprawdzonego.Nadmienię że chciał bym wpiąć jeżeli była by taka możliwość pod dodatkowe zasilanie lub dodatkowy kabel wychodzący z akumulatora od oświetlenia 6v.

 

Z góry dzięki.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam coś takiego: http://www.rehabit.pl/?57,holux-datalogger-m-1000c .Jeśli byłbyś zainteresowany pewnie się dogadamy( niższa cena niż podaje strona).

 Wcześniej używałem w motoszybowcu - bardzo fajnie można odczytać interesujące Cię dane, również z trasą lotu na googlemaps. Obecnie leży w szufladzie. Ma własną baterię więc zasilanie masz z głowy. Pamięć wewnętrzna i zapisywanie danych w pętli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.