Skocz do zawartości

http://klubmodelarski.pl.tl - nowy sklep!


olekmodelarski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

No nie wiem, ylko czy modelamax.pl się ucieszy z tego nowego sklepu co na stroie startowej ma przerobioną stronę firmy modelemax.pl a jeżeli nawet pojawiła się ta przeróbka przypadkowo to coś kiepski ten darmowy hosting. Po za tym to przecież "Klub modelarski" a nie sklep? Brak informacji o sprzedawcy, regulaminu sklepu itd. Generalnie wygląda jakby ktoś chciał założyć jakąś sronę I poświęcił na to godzinkę a potem się poddał bo nie wie za bardzo o co mu chodzi. Chyba już lepiej sprzedawać na allegro lub usiąść przy komputerze na weekend i bardziej się przyłożyć.

 

post-1402-0-31229900-1436725213.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adres jest fajny zarejestrowany w Timorze Wschodnim  :D

A co, jak ktoś się będzie czepiał, że towar nie doszedł, no cóż kurcze daleko było więc przecież mógł. A kiedy dojdzie a kto to wie z Timoru przecież to kawał drogi a w zasadzie to odczepcie się bo mam was w 05icon_ass.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, na taki sklep to można przedszkolaka naciągnąć a nie myślących ludzi. Ale dajmy mu szansę. Może ta strona będzie przypominała sklep za tydzień lub dwa.

 

Olek, nie każdy kupi coś tylko dlatego, że jest "złotówkę" taniej niż gdzie indziej. Nawet jeżeli jest to zwykła bułka.

Nikt z myślących również nie wyda swoich ciężko zarobionych pieniędzy w wirtualnym sklepie który wzrokowo nie wygląda ok.

Lepiej zapłacić drożej a mieć pewność.

 

 

PS. Zapodaj zdjecia zrobione w domu tego samolotu co go zakupiłeś. Zajmie Ci to 5min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wiemy że to nie Twój sklep, tylko się zastanawiamy czy aby na pewno funkcjonuje i czy ta transakcja o której piszesz doszła do skutku.

Ponadto jesteśmy zdania, że albo trzeba mieć dużo kasy albo niewielkie doświadczenie aby kupować w takim sklepie.

 

Już nie raz bywało, że sklep funkcjonował przez 5-6 miesięcy i niby wszystko było OK ale potem jak spłynęło więcej kasy za zamówiony towar sklep się nagle ulatniał.

Nawet zgłoszenie takiego faktu na naszą policję nie wiele da ponieważ domena sklepu jak pisałem pochodzi z Timoru Wschodniego i dojść to tego kto jest tak na prawdę właścicielem jest Ciężko. Jedynie po koncie bankowym można jakoś próbować dochodzić adresu właściciela.

 

Reasumując - kupowanie w takim sklepie to nic innego jak proszenie się o kłopoty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.