Skocz do zawartości

Jaki model na początek?


Marcus

Rekomendowane odpowiedzi

Z tyloma informacjami które podałeś to brzmi tak samo jak pytanie "Lepsze jest Ferrari czy Hummer?" :)

 

Ja nie żałuję że wybrałem pierwsze rozwiązanie, dało mi to pojęcie o modelu... no i mam dobrej jakości (noo może aparatura trochę odbiega ;) ) wyposażenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie napisz nam dokładnie jakie komponenty posiadasz. Ewentualnie ile masz kasy do dyspozycji. No i ile masz wolnego czasu. Wtedy będziemy mogli pomóc.

Chodź ja nie ukrywam że jestem za opcją a), ponieważ budowa to dla mnie też wielka frajda ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, to na razie zbieram kasę. I właśnie się zastanawiam, czy mam zbierać na Sky Lady II, czy uzbierać jeszcze więcej i kupić np. Lasera, potem silnik i regiel, a potem bym zbudował Zefirka. Chyba poczekam, i uzbieram większą sumkę, niż bym miał wydawać na sky lady, po czym zostaje mi tylko aparatura, i potem znowu bym musiał zbierać na elektronikę.

Dzięki za odpowiedzi :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad czymć prostym, ale już może z ekranikiem, może Hitec Flash 5x... :?: Może coś złapię na allegro...Ostatnio cały komplet Hitec Flash 5x kosztował 200 zł, wiec niereaz trafiaja się super okazje... :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad czymć prostym, ale już może z ekranikiem, może Hitec Flash 5x... :?:

Parik Svida aktualny mistrz Europy Aircombat lata na takim nadajniku .Wszystko zależy jakie modele miałaby taka aparatura obsłużyć .

 

Pozdrowienia Marian

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sky Lady w twoim przypadku nie ma sensu, jestes z nami na forum juz dlugo i wiesz czego bedziesz wymagal od sprzetu. SL na pewno cie nie zadowoli.

Sky Lady jest dobra dla tych ktorzy chca sprobowac modelarstwa za mniejsza kase, a nie maja pewnosci czy im sie bedzie podobac..

 

Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.