Skocz do zawartości

XIII OGÓLNOPOLSKI PIKNIK MODELARSKI


Piotrek Pindral
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Krzysiu, dziesiąty, to pierwszy, na którym byłem... Henio wygrał roczną prenumeratę "Modelarza" - nie otrzymał ani jednego numeru.

Takie przypadki proszę mi natychmiast zgłaszać. Były takie przypadki Ale z tego co wiem po "interwencji " wszystko było już ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie coś lżejszego czy bardziej ciężka literatura, tym bardziej Andrzeju, że jestem Ci winien parę książek :)

 

Ps. nastawiam się na prowadzenie biblioteki ksiązki poczytam w niedziele po wyjeździe :D

Edytowane przez horn3t
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy bardzo proszę aby nie przesadzić z "czytaniem książek". To bardzo ważne. Priorytetem jest bezpieczeństwo, dlatego bardzo proszę o zapoznanie się z regulaminem lotów  na OGÓLNOPOLSKIM PIKNIKU MODELARSKIM Wilcze Laski 2016:

 

REGULAMIN LOTÓW MODELAMI NA PIKNIKU MODELARSKIM:

 

 

1)     Kategorycznie zabrania się włączania nadajników bez pobrania klamerki z odpowiednim numerem kanału (dotyczy aparatur innych niż 2,4 GHz).

 

2)     Przed startem należy skontrolować działanie wszystkich sterów, upewnić się czy w strefie startów nie przebywają ludzie oraz czy inny model nie startuje lub podchodzi do lądowania.

 

3)     W czasie regulacji silnika spalinowego należy odpowiednio zabezpieczyć model przed przemieszczaniem.

 

4)     Piloci przebywają w zwartej grupie w wyznaczonych miejscach (w namalowanym polu startowym), każdy ma założoną żółtą kamizelkę z napisem „PILOT”.

 

5)     Przed lądowaniem pilot jest zobowiązany do poinformowania o tym fakcie pozostałych pilotów komendą głosową „LĄDUJĘ!”
a w czasie wejścia po model na pas komendą „PILOT W STREFIE!”.

 

6)     Kategorycznie zabrania się wykonywania lotów nad samochodami i ludźmi.

 

7)     Po wylądowaniu należy niezwłocznie zabrać model i opuścić strefę startów, po wyłączeniu nadajnika zwrócić klamerkę (nie dotyczy aparatur 2,4 GHz.).

 

8)     Należy zwrócić szczególną uwagę, aby do modeli z pracującymi silnikami nie podchodziły dzieci.

 

9)     Zabrania się wykonywania lotów pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających.

 

10)Pilotowi w polu startowym winien towarzyszyć pomocnik informujący o sytuacji w powietrzu, modelach podchodzących do lądowania itp.

 

      11) Każdy uczestnik będzie proszony o dwudziestominutowe dyżury
      w roli kierownika lotów i egzekwowania regulaminu lotów.

 

12)    Modelarz ponosi pełną odpowiedzialność za swoje czyny i ich ewentualne skutki.

 

Wskazane jest posiadanie przez modelarzy „OC Życia Prywatnego”
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, punkt gastronomiczny będzie czynny od soboty rano, nie od piątku.

 

Przypominam:

 

Brak dodatkowych opłat za biwakowanie.

 

Wpisowe - 20 zł. (Zwolnieni: młodzież do 16 lat, osoby zaangażowane w organizację i sędziowie - proszę o zapisywanie się na listę uczestników PIKNIKU z informacją o zwolnieniu z płacenia wpisowego).

 

Istnieje możliwość skorzystania z prysznica w agroturystyce "Wilcze Laski 6" - opłata co łaska, ok 4 minut jazdy z miejsca imprezy.

 

Zachęcam do aktywnego udziału w giełdzie modelarskiej - czynna przez cały czas trwania imprezy.

 

Zachęcam do przywiezienia i wyeksponowania zabytkowego sprzętu modelarskiego (aparatury, silniki itp).

 

W punkcie gastronomicznym będzie możliwość wykupienia abonamentu. Rano będą zbierane zamówienia na obiady (zupa + drugie danie + napój - każdego dnia inne).

 

Organizator zapewnia kiełbasy, napoje itp w czasie sobotniego ogniska. 

 

Sędziów proszę o jak najwcześniejsze zgłoszenie się w sekretariacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich uczestników. Niestety praca nie pozwala mi spotkać się z Wami wcześniej w "czytelni" aby w "całkowitej" ciszy zagłębić się w lekturze. Na szczęście mam wolną niedzielę B) , więc przyjadę.

Szkoda że dopiero w niedzielę. Mam nadzieję że kolega pamięta o walce  ESAmi. Eskadra Awiatikowa  jest przygotowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Witam Sławek -prąd  to zależy od Ciebie czy do herbaty czy kola lub bezpośrednio 

 

Paweł do herbaty mam  "Wilczo-Laskową" malinówke  która  była zrobiona na zeszły rok gdzie niestety odpadł ale  przetrzymałem  ją z nadzieją na ten rok i się udało zachomikować na piątkową wieczorną herbatkę :)

 

Sławku do czego Tobie prąd - masz kopter na 230 v

 

Zbyszku ,pakiety mam Lipo niestety jeszcze nie grafenowe :P  , siłowni wiatrowej "swojej" nie mam -robie im tylko inspekcje , agragatu zabierać nie będe wiec grzecznie zapytałem czy jest prąd i czy można się podłączyc w razie co do namiotu . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.