Skocz do zawartości

Mini warbird do latania przy nodze


Kaspian
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem od początku. Nie pamiętałem jaki kupiłem, a na regulatorze jest bardzo mały napis i dopiero go znalazłem. Byłem pewien, że kupiłem tak jak planowałem, jednak zmieniłem zdanie po radach tu. ; ) Więc przepraszam za zamieszanie. Problem jest przy regulatorze 12 A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

pakiet 300 mAh, 2s 7.4V Nie da rady? o.o'?

Pakiet był naładowany do pełnia w czasie prób? Trzeba sprawdzić ustawienia regulatora - typ pakietu i napięcie odcięcia.

Pewność dałby pomiar napięcia w czasie pracy silnika. Nawet tani brzeczyk wpiety w złącze balansera coś powie.

Ewentualnie zrób przejściówkę i podłącz pakiet 2s o większej pojemności - jeśli posiadasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Okazało się, że silnik po prostu był niesprawny. Wymieniony bez problemu w sklepie. W płatowcu wymieniłem lotki na balsowe (depron 5mm zfazowany do krawędzi spływu nie zdawał egzaminu).

I model śmiga. Spełnia pokładane w nim nadzieje (lata stosunkowo wolno, przewidywalnie i przy nodze). Ma na sobie trochę eksperymentów, wiec jest wersją testową - będzie miał następce. ; )

EDIT po obejrzeniu filmu z oblotu. Tu wygląda jak by to była wielka walka o utrzymanie się w powietrzu. o.o' A w rzeczywistości modelik prowadzi się całkiem przyjemnie. W 34 sekundzie jest małe przepadnięcie, miało być wyjście do beczki czy immelmana, ale bałem się zaciągnąć ster na max. Jak widać poradził sobie z tym całkiem nieźle. ; )

Rozpiętość 60 cm, waga RTF na filmie to 120g.



 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.