Jump to content

Aparatura Spektrum DXe DSM X Air


bed
 Share

Recommended Posts

Witam,

 

Chciałbym uzyskać od Was opinię o tytułowej aparaturze. Przeszukałem już najróżniejsze wątki na tymże forum jak i na forach zagranicznych i tak naprawdę natknąłem się jedynie na "domysły" a nie na konkretne informacje. 

https://www.spektrumrc.com/Products/Default.aspx?ProdId=SPMR1000

http://www.drony.net/symulator-lotu-aerosim-rc-z-aparatura-spektrum-air.html

 

Może ktoś z Was używał tego modelu i mógłby podzielić się ze mną swoimi spostrzeżeniami - plusy, minusy. Ogólnie aparatury Spektrum wypadają dość korzystnie z tego co czytałem.

 

Dodam jeszcze do czego będę wykorzystywać dany model. Na początku będzie to symulator - AeroSIM-RC.

Posiadam już model quadrocoptera Syma X8W, jednak chciałbym spróbować swoich sił z samolotem RC. Chcę również w dni kiedy to jest niemożliwe na dworze polatać sobie w ciepłym domu wyrabiając sobie dobre nawyki. 

Co do samolotu to wybór padł na model Pioneer 1400 i pewnie w wersji ARF - w dalszej przyszłości może jakieś FPV, jednak skupiam się na razie na lotach w zasięgu wzroku.

W późniejszym czasie planuję złożyć model hexacoptera oparty na zestawie firmy DJI F550 - NAZA M 2 - tu trochę może być problem z ilością kanałów gdyż widzę, że sama aparatura niby ma 8 a odbiornik do niej już 6 - wybaczcie może dość dziwne stwierdzenie ale moja wiedza nie jest ogromna w danym temacie.

https://www.spektrumrc.com/Products/Default.aspx?ProdID=SPMAR610

 

 

Chciałbym wykorzystać właśnie tą aparaturę w obydwu przypadkach.

 

Widzę, że dana aparatura dobrze współpracuje z danym symulatorem - zależy mi na prostym połączeniu bez żadnych zbędnych modyfikacji. Cenowo też mi odpowiada - finanse jak zawsze odgrywają dużą rolę w naszych planach. 

 

Oczywiście chciałbym zakupić model aparatury zdecydowanie droższy i na pewno lepszy ale przeanalizowałem całość i dana opcja finansowa jest dla mnie odpowiednia. 

 

Bardzo proszę o wszelkie opinie. 

Link to comment
Share on other sites

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.