Skocz do zawartości

http://modele.sklep.pl/


Diakon

Rekomendowane odpowiedzi

To ja też dorzuce od siebie. Robiłem w tym sklepie już kilka razy zakupy i przesyłki docierają zgodnie z zamówieniem i szybko .

Ostatnie zamówienie robiłem równoległe w dwóch sklepach, w Modele-sklep i w Skorpionie i dla porównania podam że wpadki każemu czasem się zdarzają i to niekoniecznie z winy sklepu tylko kuriera . Paczka z Modele-sklep dotarła w 2 dni natomiast ze Skorpiona nie dotarła ani w piątek ( kiedy to specjalnie wziołem urlop na dokończenie modelu ) ani w sobote ,dopiero kurier pojawił się w poniedziałek czyli o 3 dni póżniej niż w przypadku Modele -sklep . Ale to był wyjątek i nie mam urazy bo reklamacje za przesyłkę kurier uwzględnił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Niestety zawiodlem sie poraz pierwszy od roku na tym sklepie :/

Zamowilem u nich silnik OS Max 40 LA i kilka innych dupereli i silnik przyslali mi bez tlumika na stronce wyraznie pisze "w zestawia swieca zarowa i tlumik" bylo to troche dla mnie dziwne myslalem ze przez pomylke zapomnieli wlozyc. Zadzwonilem z zapytaniem gdzie jest tlumik a odpowiedz byla zaskakujaca niema bo nam Graupner nieprzyslal rownie dobrze mogli mnie poinformowac lub zapytac czy chce bez tlumika zapytalem sie kiedy bedzie odpowiedzieli ze niewiedza czekaja na odpowiedz od Graupnera bo cala seria silnikow przyszla bez tlumika ale naszczescie obiecali przyslac ale termin jest nieznany :/

Dla mnie jest to zwykle oszostwo. Mam nadzieje ze go dosla

Mialem o nich taka dobra opinie tak wiec jak by ktos kupowal u nich silniki z serii OS MAX LA niech zapyta czy tlumik tez bedzie czy trzeba czekac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Sam nie wiem co myśleć o tym sklepie, li-poli śmigło przyszło szybko, ale dziś zamówiłem dla kolegi towar za prawie 1000zł.Jak sie nie wywiążą z zamówienia to nie zostawię tak tej sprawy.Pożyjemy , zobaczymy.

ZAMIAST WĘGLA DAĆ STAL TO KPINA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robilem w tym skleie zakupy kilka razy i nigdy nie bylo problemu. Ostatnie zamowienie to jednak porazka, nie dosc ze spoznione to dostalem zamiast silikonowych przewodow paliwowych igielitowe (takie jak przewody od kroplowki). Pozatym dwa dni po wiadomosci ze sklepu ze paczka zostala nadana dzwoni pan pytajac czy bialy oracower moga wyslac w dwoch kawalkach(2 razy 1metr). Bylem troszeczke zdziwiony skoro paczka juz wyszla ale rezolutnie stwierdzilem ze nie. Jak sie latwo mozna domyslic folia przyszla w dwoch kawalkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostanio "popsul sie ten sklep" ja robilem tam zakupy od roku dosc czesto nigdy zadnych problemow zawsze tak jak chcialem a teraz zaczeli przesadzac

Moim zdaniem jak szef jest w sklepie jest wszystko ok on wszystkiego dopilnuje a jak sa sami pracownicy to oni to maja w d........ i pakuja co im pod reke wlezie bo im niezalezy na tym czy sie sprzedaje czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

No i wychodzi na to że ten sklep to jednak lipa.Wspomniałem wcześniej że zamówiłem towar prawie za 1000 zł.To było we wtorek.Do wczoraj żadnej odpowiedzi ani przesyłki, ponaglany przez kolegę wysłałem maila do modele.sklep.pl i nie raczyli nawet odpowiedzieć.Chyba poproszę ich o usunięcie moich danych ze sklepu.To jest jawne pogrywanie w kulki z klientem.Kupuje w kilku sklepach, ale w nich takie zachowanie jak modele.sklep czyni jest nie do pomyślenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Ja wyszedłem przed kolegą na idiotę ( nawiasem mówiąc ten kolega to również mój szef).W poniedziałek zadzwonię do modele.sklep.pl i porozmawiam z nimi trochę poważniej.Prawda jest taka że, do: Wimarexu, Riku,RCSkorpion, MixModel,Airhobby i paru innych to oni się nie umywają z obsługą.Wogóle nie ma co porównywać.Myślałem że jak modele.sklep wysłali mi dwie paczki w terminie to ta też będzie jak trzeba.Najwyraźniej sie pomyliłem.W poniedziałek opiszę rozmowę z przedstawicielem modele.sklep.pl o ile uda mi sie tam dodzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, troche sie ubawilem czytajac pare powyzszych postow :)

 

Pracowałem przez pewien czas w sklepie internetowym (iloś wysyłanych dziennie przesyłek 5-10 razy wieksza od modele.sklep) i stwierdzam, że pomyłki to normalna rzecz i zdazaja się każdemu Szczególnie przy pakowaniu.

Acha a ile osób się przyzna, że w pacze przyszło coś gratis? - o dziwo to też się zdarza.

Pamiętajmy sklep może prowadzi osoba, która się zna, ale czy wszyscy pracownicy muszą się na tym znac(w szczegolnosci najslabiej oplacani pakowacze)?

 

Z tłumikami to faktycznie przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Skoro sklep ma ofertę na umieszczoną na stronie internetowej, to właściciel musi się liczyć z możliwością wysyłania dużej liczby paczek.Dlaczego w innych sklepach mogą zadzwonić, odesłać maila, czy co najważniejsze wysłać paczkę w normalnym terminie?Niebardzo rozumiem o co chodzi z tym ubawieniem.Dam przykład: w Wimarexie kupowałem FF9.Zadzwoniłem ok 11.00 jednego dnia , a następnego paczka była u mnie.W międzyczasie był telefon z Wimarexu z pytaniem w jakim mode życze sobie radio.W Riku jeden jedyny raz zaszła pomyłka i zamiast kołpaka alu 76 mm przysłano mi koła fi 76.Zadzwoniłem i zostałem przeproszony za pomyłkę.Pani (chyba właścicielka) powiedziała że wyśle mi kołpak jak najszybciej.Dotarł do mie za dwa dni, a wśrodku 10 zł na pokrycie kosztów odesłania kół.Jeszcze raz powtarzam że ta sytuacja z modele.sklep.pl wcale mnie nie bawi ( i pewnie paru kolegów z forum również)

Edit : 18.06.2007

Dzwoniłem do modele.sklep.pl i podobno paczka ma być jeszcze dziś wysłana( aż sam jestem ciekawy czy będzie :D )

 

Dziś (19.06.07) paczka doszła, jednak trzeba ponaglić telefonicznie sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wczoraj z rana zamówiłem sobie odbiornik REX 5 MPD i jeszcze kilka innych rzeczy. Zamówiłem wszystko około 9 a o 11 dostałem telefon z pytaniem o kanał kwarcu oraz kolory farb w sprayu do styro. Powiedziano mi że paczka dziś zostanie wysłana i powinienem ją mieć na drugi dzień. I tak się stało dziś dostałem paczkę, jestem bardzo zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio 09 czerwca zamowilem nadajnik i samolot i kilka innych rzeczy. Maja tam w bazie danych straszny balagan bo ciagle im sie cos mylilo.Co sie okazalo gdy po zamowieniu zadzwonilem z zapytaniem o zakupione rzeczy - ze nie maja ani samolotu ani nadajnika a w ofercie nic nie bylo wspomniane i do dzisiaj nie jest. To wydaje mi se ze byly moje ostatnie zakupy u nich. :x :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Wygląda na to, że małe rzeczy takie jak odbiorniki, serwa akumulatory itp. wysyłają odrazu.Duże zamówienia ich przerastają organizacyjnie tak samo jak aktualizowanie asortymentu i jego dostępności w sklepie internetowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiałem tam parokrotnie, co prawda drobne rzeczy (drewno, folia, pręty, łoża) ale zawsze było wzorcowo, zamawiałem też parę większych rzeczy i też było ok. A co do braku aktualizacji dostępności towarów to jest to częsta bolączka przy zamówieniach nie tylko tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga! Uwaga!

Nowy rekord Modele.sklep :D

wczoraj o godzinie 14:17 złożyłem zamówienie, o godzinie 14:37 dostałem e-mail że wysłane :shock: dziś o godzinie 10:00 zadzwonił Pan z Siódemki :jupi: i przyniósł paczkę. Wszystko zapakowane jak należy, niczego nie brakowało :D czyli to chyba ich nowy rekord niecałe 20h od wysłania do dostarczenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.