Skocz do zawartości

http://modele.sklep.pl/


Diakon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Zdecuydowanie NIE POLECAM . zamówiłem u nich balsę. cena dośc atrakcyjna ale niestety dostałem coś co przeraziło mnie i moje oczy :( ok 6 płytek które mi przysłali nie nadaje się do niczego poza podpałką. Przez całą długość przechodzi chyba jakiś sęk albo coś takiego czarnego. Nie naciskam nawet bo myślę że od razu pękłoby wpół. Już się nie połaszę :(

 

 

NIE POLECAM

 

Polecam zmianę adresu na www.modele-szmelc.sklep.pl

 

Beż sensu jest pisanie o całym sklepie że sprzedaje szmelc bo tak nie jest.

Mogłeś napisać że balsa {link do sklepu} jest g....nej jakości i na potwierdzenie tego wkleić fotę tego badziewia.Pomożesz wtedy kolegom z forum i nie tylko żeby akurat taką balsę kupili w innym sklepie.

Konkretnie i na temat konkretnej rzeczy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

OK, więc i ja się wtrącę.

 

Modele.sklep pl mają ciekawą ofertę i nie za duże ceny.

 

Ogólnie nieźle, ale zdarzają się drobne wpadki.

Np: zamówiłem aparaturę w mode II dostałem w mode I, jedna deska balsy miała być "balsa lekka" a jest dość twardy "standard" itp...

Ostatnio zapłaciłem przelewem a wysłali paczkę za pobraniem... (telefonicznie załatwiłem, ale odbiór się opóźnił)

Chyba miewają niedokładnych pracowników...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja coś od siebie dorzucę:

 

Byłem u nich w czasie wakacji zrobić drobne zakupy. Przy kasie stał mało doświadczony modelarz (wcześniej latał tylko spalinowym trenerkiem) i rozmawiał z obsługą sklepu.

 

Na pytanie o tani silnik 3F podali mu AXI za 200zł (mogli podać jakiś za 40-80zł ale widać nie mieli i chcieli wcisnąć to co jest)!!!

 

Jak pytał o odbiornik do małego modelu elektrycznego (poniżej 1m) to powiedzieli mu że tylko z podwójną przemianą będzie dobry do elektryka.. i podali jakiegoś klocka Graupnera 8 kanałów o wadze ponad 50 gram zamiast pokazać mu rexa 5 lub 7 czy choćby dynam 5 czy 6 kanałów za 1/3 ceny tego Graupnera.

 

- Wtrąciłem się do rozmowy i zapytałem sprzedawcę:

"Jaka jest różnica między pojedynczą a podwójną przemianą?" (jakbym nie wiedział i czekam na odpowiedź)

-To powiedział coś takiego:

"Jak jest podwójna przemiana to 2 razy więcej sygnału wychodzi z nadajnika" (bzdura)

- Więc pytam dalej:

"Co trzeba zmienić aby latać na podwójnej przemianie?"

- Odpowiedział mi:

" Odbiornik i kwarc odbiornika" (czyli ok, w końcu coś sensownego i prawdziwego)

- Pytam dalej :

" Więc jak to się ma do sygnału z nadajnika? Przecież w nadajniku nic nie zmieniamy, dlaczego ma teraz wychodzić go 2 razy więcej?"

- To odpowiedział mi :

" To są skomplikowane techniczne sprawy których nie mam teraz czasu tłumaczyć ,bo obsługuję klienta... "

 

Po prostu ręce opadają... jednym słowem "obsługa-dupa". Jak wiesz co kupić to kupuj jeśli cena dobra, ale o radę nie pytaj bo albo skłamią albo rozminął się z prawdą. To moje subiektywne odczucia. Pewnie nie cała obsługa taka jest, bo sklep jest duży..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamowilem u nich panel i rozrusznik.Wszsytko doszlo ale po 2 tygodniach ze wzgledu na firme ktora dostarcza przesylki niechcialo im sie do mnie jechac i paczka wrucila do nadawcy.Wysylana byla drugi raz i wreszcie dlugo oczekiwana doszla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba cos chlopaki podpadają z tego sklepu.Sporo drobnych zaniedban ktore moga doprowadzic do zmniejszonej aktywnosci kupujących w tym ze sklepie.

 

Z tą balsą to przegieli .Bedziesz mial szpachlowania .

Jezeli chodzi o folie to mozna ja teoretycznie troche naciągnac ale nieruwnosci na foli pozostaja mam taka a sama w modelu tiger moth i jak mocniej nacisniesz to zostaja takie smarszki jak na dupie u babci bidy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do folii Oracover, to nie ma się co martwić zmarszczkami. Ja używam od 3 lat tej folii (mam na myśli tą cienką) i każdą zmarszczkę czy zagniotkę idzie "wyprasować żelazkiem". Robię to w ten sposób, że najpierw ustawiam żelazko (modelarskie) na małą temperaturę , aby załapało do balsy, a następnie tak przyklejoną folię prasuję żelazkiem o wyższej temperaturze i znikają wszelkie zagniotki, czy pomarszczenia (to jest Oracover :lol: , a nie Solarfilm).

Jeśli chodzi o balsę to widzę ze zdjęcia, że ma jakieś 1,5-2mm. Jeżeli masz zamiar np. użyć jej do oklejenia skorupy skrzydła, czy zrobienia kesonu, to nie ma to żadnego znaczenia, bo i tak będziesz ją wyginał do kształtu żeber. Co innego, gdy potrzebujesz np, na boki kadłuba, czy tym podobne rzeczy.

Pozdrawiam, Jacek Walenciak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jja mogę też dodać od siebie tyle, że brat kupował mi tam coś, już nie pamiętam, ale mniejsza o to; na stronie było napisane że towar dostępny (wcześniej był niedostępny i czekałem na niego) i pokazało się że jest i dzwonie do brata "dobra możesz iść kupić bo już jest". Brachu był w sklepie a tam zima towaru ni ma... Panowie tam powiedzieli, że oni tak zawsze robią, najpierw pokazują na stronie, że już dostępny towar a tak naprawdę to dostają go dopiero za 1 lub 2 a nawet 3 dni... dziwne...

 

P.S. ale ogólnie do sklepu nic nie mam, jak zamawiałem intrnetowo to wszystko ok przesyłka była gdzieś po 2-3 dniach. Przynajmniej nie jest tak jak w rcabc.com że żeby dostać jakąkolwiek wiadomość musiałem JA najpierw wysłać 30 TAKICH SAMYCH maili żeby odpowiedzieli (przynajmniej ja miałem taki przypadek).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam, czytam a temat jak MORZE (głęboki i szeroki) :!: :D

Postanowiłem też przytoczyć swoje "doświadczenia" z tym sklepem :wink:

Przed Świetami ok 15 grudnia kupiłem aparature i pare pierdółek - paczka doszła na drugi dzień!! Wszystko sprawnie i szybko!

Natomiast jakieś 2 tyg temu znów zrobiłem zakupy (ładowarka, serwa, pakiet i pierdółki) - czekam 3 dni i nic STATUS: w trakcie realizacji!! Pomyślałem ze może nie mają czegoś na sklepie:) (mi sie nie paliło :P ) Ale po tygodniu postanowiłem zadzwonić bo chyba o mnie zapomnieli :evil: Więc zadzwoniłem i zostałem przeproszony a tłumaczyli sie tym ze maja jeszcze zaległości ze świąt! jakieś 3-5 min po telefonie STATUS paczki: WYSŁANA!!! :D i faktycznie doszła kolejnego dnia rano!!

Aha zawartość paczek zgadzała sie z moim zamówieniem (podobno zdażały sie pomyłki) :mrgreen:

PODSUMOWUJĄC: Osobiście nie mam urazu i wrazie potrzeby zrobie zakupy u nich kolejny raz (z tym że chyba będe do nich częściej dzwonił :P ). MAJĄ duży wybór i naprawde DOBRE ceny!!

Pewnie wielu z Was pomyśli: Ale ten ZIOMEK ma cierpliwość :mrgreen: :P

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.