Skocz do zawartości

http://modele.sklep.pl/


Diakon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Do niedawna miałem dobre opinie, ale ostatnio mnie mocno wkurzyli. Zamówienie za 1600 zeta wisiało ponad 2 tygodnie w stanie "oczekuje na dostawę". Panowie nie raczyli się ze mną skontaktować, do głowy im nie przyszło żeby wysłać to co mają i zaproponować że to co brakuje doślą później. Nie przypominałem im się przez te 2 tyg. zbytnio, bo miałem full roboty. Gdy skońćzyłem i zająłem się sprawą spróbowałem jakąś deklarację od nich uzyskać. 3 razy obiecano mi, że sprawdzą i oddzwonią i 3 razy mnie olano. Więc zrezygnowałem z zamówienia, mimo iż brakowało tylko 1 rzeczy, którą z resztą kupowałem nie dla siebie, ale dla kolegi. I dobrze...

Problem nieaktualizowanych stanów magazynowych trapi i inne sklepy i jest to mocnow wkurzające, bo jak np. teraz kupuję koledzę model + całą galanterię (aparatury, ładowarki itp.) to skompletowanie tego w jednym sklepie graniczy z cudem. Złożenie zamówienia w kilku sklepach, które teoretycznie mają co trzeba, kończy się kretyńskim domawianiem po jednym elemencie tu i tam i przepłacaniem za przesyłkę. Nawet jak się dopytuję co jest od ręki (już w innym sklepie) i uzgadniam co mogę kupić od zaraz, to potem okazuje się, że zapakowanie tego trwa prawie tydzień.

Kolejna bajka to Poczta Polska. List zwykły z mojej wsi do odległej o 15 km Stolycy idzie 2 tygodnie. List priorytetowy ode mnie do Poznania idzie dzień, a z Poznania do mnie tydzień. Paczka gabarytowa z Wrocławia 11 dni.

Naprawdę wiele razy szybciej i taniej zaopatrzyłem się w Hong Kongu, w Australii, w UK, czy nawet w Stanach (choć przesyłki stamtąd często grzęzną na cle).

Ale cóż....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

Pisałem już w tym temacie parę razy ale dodam jeszcze jedno zdanie.Nie mam pojęcia jakie kryteria panują w tym sklepie odnośnie wysyłania paczek.Jedne załatwiaja od ręki a inne zamówienia leżą w ich komputerze bardzo długo.Totalny chaos.Mając coś pilnego do kupienia, zamawiam w innych sklepach.W modele.sklep to loteria, może zechcą wysłać a może nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

jest to mój ulubiony sklep kupuje tam zawsze i pierwszy raz widze takie złe opinie o nim....Miła obsługa,niskie ceny i nie zdazył mi się zaden błąd z ich strony...zawsze pomagali i w ogule myślałem że to porządny sklep...

kupiłem u nich aparature,silnik(2)pełno materiałow model i inne drobiazgi...

 

 

absolutnie z mojej strony polecam ten sklep....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam kupowałem tylko raz, i nie mialem żadnych problemów. Brałem jakąś drobnice typu serwa, śmigła. Wydaja sie słuszne stwierdzenia kolegów, ze przy małych zamówieniach jest ok, natomiast panikują i gubią sie z "dużymi" zakupami. Nie wiem, może potrzebują jeszcze więcej czasu żeby sie dotrzeć ... choć z drugiej strony nie są na rynku od wczoraj i powinno przebiegać wszystko zdecydowanie sprawniej. Dobrze było gdyby ktoś z obsługi tego sklepu poczytał sobie co tu piszemy i szybciutko zaczął korygować własne błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Dobrze było gdyby ktoś z obsługi tego sklepu poczytał sobie co tu piszemy i szybciutko zaczął korygować własne błędy.

Ty chyba zartujesz. Oni patrza na asortyment inncyh i za ile i z tym sie porownuja. Szukaja marzy nie klopotow.

Rownie dobrze mozesz wstukac na onecie i czekac az sie Prezydent ustosunkuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

A mnie ostatnio zaskoczyli.Zamawiałem Easy Glidera Elektro oraz cztery mini serwa.No i paczka przyjechała za dwa dni.Wszystko się zgadzało.Sam już nie wiem jakie są zasady realizacji zamówień w tym sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
A mnie ostatnio zaskoczyli.Zamawiałem Easy Glidera Elektro oraz cztery mini serwa.No i paczka przyjechała za dwa dni.Wszystko się zgadzało.Sam już nie wiem jakie są zasady realizacji zamówień w tym sklepie.

chyba proste. kumpel chcial kupoic multiplexa easystar i mowili mu ze za 2 tygodnie (przyszedl na miejscu).

a easystar lezy u nich w ilosci kilku egz. wiec wzial easyglidera.

Zamow graupner folding prop 13x8 - dostaniesz ze za 2 tygodnie. po prostu jak trafisz to masz od razu, jak nie to za 2 tygodnie, a jak sie dostawca pomyli to za Nx2 tygodnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też postanowiłem ich przetestować :D .

O godz. 10.17 zarejestrowałem się na ich stronie i dokonałem zakupu.

O godz. 10.21 otrzymałem od nich maila "przetwarzanie zamówienia" - rozumiem że w tym czasie rozpoczęto sprawdzanie czy zamówiony towar jest w magazynie, czy moje zamówienie jest kompletne itp.

O godz. 10.30 otrzymałem maila "aktualizacja zamówienia" w którym poinformowano mnie że zamówienie oczekuje na potwierdzenie dokonania przeze mnie przelewu.

O godz. 11.00 dokonałem ( z Inteligo) przelewu na ich konto.

Ciąg dalszy nastąpi....

 

Dzisiaj tj. 7.08.2007. o godz. 11.45 odebrałem maila ze sklepu:

"Został zmieniony stan Twojego zamówienia. Nowy stan: Wysłane"

Cdn...

Dzisiaj tj. 8.08.2007 po powrocie z pracy odebrałem swoją przesyłkę :D . W środku był zamówiony towar i paragon. Czuję że jeszcze nie raz zostanę klientem tego sklepu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość slawekmod

No muszę powiedzieć że jestem zdziwiony.Około 9.00 wysłałem zamówienie i o 11.00 miało już status: wysłane.Albo ludzie ze sklepu odstresowali sie gdzieś na urlopach albo wreszcie dotarło do nich że źle załatwiali sprawy zamówień.Oby przysłali mi to, co zamawiałem :D

 

Edit: No i paczka dotarła!!! A w środku wszystko zgodnie z zamówieniem.Od zamówienia minęło 26 godzin.Jestem pozytywnie zaskoczony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez zauważyłem że się poprawili. Zamówiłem w czwartek po 15 silnik ASP 7,5 i parę drobiazgów. Za jakieś 15 min zadzwonili do mnie że nie mają klipsa do świecy którego zamawiałem i że będą go mieli dopiero w piątek. I w piątek koło godziny 16:40 piszą że została paczka wysłana :D Może jutro (w sobotę) paczka już będzie ale nie wiem czy kurier siódemka w soboty dostarcza paczki. Może ktoś się orientuje :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.