Skocz do zawartości

http://modele.sklep.pl/


Diakon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 211
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

owiem wam ze teraz sie poczta poprawiła z przesyłkami(ciekawe na jak długo :wink: ) Wczoraj wysłane ok. 17 akumlatory dotarły dzis do mnie przed południem. Poprostu jestem w szoku. Apropo Modele sklep to zamawiałem tam 2 razy rozne drobiazgi. Paczka zazwyczaj wychodzil po 3 dnich ze sklepu i zaraz na drugi dzien po wysyłce była u mnie w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheheheh

 

Ja w sumie tylko u nich robilem zakupy i jak na razie bardzo nie marudze. Coprawda korsarza chyba sciagali na moje zamowienie i sie zeszlo ale raz nawet zadzwonili mowiac, ze cos pomotalem w zamowieniu i po rozmowie zmienili co trzeba a nadwyzke gotowki wsadzili do przesylki (cale 2zl :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja cos napiszę:)

parę razy zamawiałem towar : płatność przelew towar za 2 dni w domu , żyć nie umierać

oby takich sklepów więcej i co najważniejsze Towar jest Dostępny a nie jak gdzies indziej za dwa tygodnie chociaż na witrynie figuruje Dostępny:)

Polecam szczerze!!!!!!

 

pozdrawiam

Piotrek Szymański

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc mam propozycje aby pierwszą część postu tu zostawić ,a wszystkie pozytywne wstawić do ciekawych.

Tym samym ilość postów w pozytywnych lub negatywnych ,powodować będzie ,że post będzie żył ten dłużej na którym wy napiszecie swoje opinie ,czyli będzie bardziej reklamował pozytywnie lub negatywnie w zależności od waszych głosów.

Jeśli się propozycja podoba ,to napiszcie co sądzicie o tym ,a ja jutro wieczorem podzielę tak jak pisałem ,a opinie o mojej wypowiedzi usunę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.