Skocz do zawartości

Wasze zawody/kim chcecie zostać?


Marcus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja z zawodu jestem elektrykiem ale powołanie miałem inne IT.

Polecam informatykę ... treaz wszystko kręci się wokół komputerów :devil: , wiem bo sam pracuje jako spec. ds. informatyki ;D

 

tak serio to chciałbym nic nie robić (oprócz składnia modeli i latania nimi)

a zarabiać dużo kasy. Spać codziennie do 12.00 i jak sobie przez życie iść :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
...Chciałbym by inni kłaniali mi się w pas, a może nawet całowali po rękach ( choć nie koniecznie )....

Znaczy chciałbys zostać księciem Iktornem z Gumisiów ??

Właśnie dzieci to oglądają i jakoś skojarzyłem zgodność waszych dążeń.... ;)

 

tak serio to chciałbym nic nie robić (oprócz składnia modeli i latania nimi)

a zarabiać dużo kasy. Spać codziennie do 12.00 i jak sobie przez życie iść

To zostan administartorem jakiejsc duzej sieci ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tak serio to chciałbym nic nie robić (oprócz składnia modeli i latania nimi)

a zarabiać dużo kasy. Spać codziennie do 12.00 i jak sobie przez życie iść

To zostan administartorem jakiejsc duzej sieci ;)

 

Do pierwszego "kraszu" :wink:

Eee tam - 10 lat tak pracowałem to wiem co mówię (i polecam) - pracuje się zwykle wieczorami i w nocy :)

A żeby było tematycznie - teraz robię innym "jaja" etatowo - co daje jeszcze większą kasę (polecam) ale niestety i pracy mam więcej i nici ze spania do 12.00 i praca czasami terminowa (tego nie polecam) :(

To nie to samo co kiedyś - czasami nie ma czasu sie po "kernelkach" podrapać jak to się u nas mawia... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, wiem ;) ale czy technikum lotnicze to dobry pomysł ? Czy lepiej wybrać jakiś inny zawód ?

Obie szkoły, które wymieniłeś nie nadają uprawnień do wykonywania zawodu w lotnictwie. Jest to dobry wstęp, jednak, aby podjąć pracę trzeba później odbyć kursy w certyfikowanych ośrodkach szkolenia. Myślę, że takie technikum czy liceum daje dobre podstawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie uczę się w technikum informatycznym, następnie planuje studia. Dążę do tego by zostać administratorem sieci lub pracować w jakiejś korporacji na stanowisku helpdesk - obsługa wewnętrzna. Odbyłem praktyki w Microsoft, na takim właśnie stanowisku i spodobało mi się. Upewniłem się w przekonaniu, że to jest właśnie moja pasja i to co mnie kręci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ide do technikum pszczelarkiego lub do zawodówki na profil technik mleczarz

:D

Żartuje

:(

 

Co do mnie to planuje iść na technika elektronika ze specjalizacją w automatyce przemysłowej

 

to pewnie będziemy chodzić do jednej szkoły :) gdybyś wybrał kierunek "systemy i sieci komputerowe" (to to samo co AP) to pewnie i do klasy byśmy razem chodzili :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.