Skocz do zawartości

ATR 1 i ATR 2


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

HALO ??? ŻYJEMY???

cieszę się, że ŻYJECIE

NA POSTĘPY W PRACY TRZEBA POCZEKAĆ DO WRZEŚNIA.

MODEL ZOSTAŁ UKOŃCZONY I WYNIESIONY NA STRYCH I TAM CZEKA NA MÓJ POWRÓT I INSTALACJE ELEKTRONIKI.

ZACZĄŁEM TEŻ BUDOWAĆ DRUGI UPROSZCZONY MODEL. ALE TO WE WRZEŚNIU DOPIERO BĘDZIE SIĘ DZIAŁO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

dziś muszę zamówić 6 serw, kable i wtyczki JR...

i robota ruszy dalej...


Zdjęcia będą dopiero od najbliższego weekendu, jak wrócę z delegacji.

Następnie biorę model ze sobą i montuję silnik, sterowanie i na pole he he he... latać

Kolega chce zabrać mi ten model. :angry:


znalazłem jedne z ostatnich zdjęć na telefonie, jeszcze przed zamontowaniem sterowania


a tak miał by wyglądać :huh: ale...

 

post-18554-0-94759100-1469436065_thumb.jpg

post-18554-0-48724000-1469436367_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra... wszystko jest już w domu, kurier przywiózł serwa i złącza JR.

w weekend trzeba się zorganizować z robotą.

Działaj, działaj, niecierpliwy jestem, żeby go zobaczyć w powietrzu. Jakby co, to będziemy się naradzać  :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to trudno powiedzić.

Nie widzę końca, trzeba zrobić to i tamto i jeszcze wiele różnych rzeczy, po kolei jedna za drugą, nie wszystko na raz bo można się pogubić.

W dodatku zapomniałem zabrać kej do drewna i styropianu, a myślałem, że wszystko spakowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę Bartku ,że nie wytrzymałeś i znów jest Ciebie pełno wszędzie , zaznaczam wszędzie ... wiesz takie pytania to nie Cisnięcie kogoś, poza tym to czekamy (loża szyderców) na oblot z prostych przyczyn... Kolega prosił o rady ,po czym niemal wszystkie odrzucił razem z prawami fizyki , więc z niecierpliwością czekam na udowodnienie wszystkim, że nauka i prawa fizyki są do d... Swoim tempem pracy zadziwiam wszystkich w swojej pracy i myślę, że wystarczy . Może tego nie rozumiesz Bartku, ale moje życie nie ogranicza się jedynie do tego forum... ps.Atomizer dobra robota podoba mi się wykonanie modelu i twój hart ducha , nie bierz tego do siebie udowodnij wszystkim pozdrawiam.

Atomizer daj znać jak czegoś potrzebujesz może akurat mam w swoim warsztacie a nie będę potrzebował...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.