Skocz do zawartości

saper


hubert_tata

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Można przypuszczać, że nasz obszczymurek ma 15 lat. Chcecie lać niedorozwinięte dziecko?

Ma rozchwianą równowagę psychiczną po pierwszych próbach z o....m :ass: I lubi ten dreszczyk emocji, kiedy bezkarnie używa słów, za które tatuś leje go pasem po pupci.

Pomyślcie, że czyta te posty i rączki mu się pocą :wink:

Pax Vobiscum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym tak tego nie pozostawił , to są już groźby a groźby są karalne.A tak w ogóle to czy on tak bez powodu podskakuje czy miał jakiś pretekst żeby zacząć do pana Huberta.

Pomyślcie, że czyta te posty i rączki mu się pocą

Jeśli ma zablokowane konto to raczej wątpię czy teraz to czyta.

Ja bym podjął właściwe kroki , wysilił bym się ale bym dotarł do ich rodziców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym podjął właściwe kroki , wysilił bym się ale bym dotarł do ich rodziców.

Ty się lepiej wysil nad samym sobą.

Masz zakaz pisania, wiesz o tym i zakładasz nowe konto (apropos, na tym samym IP są już 4 konta).

 

Ręce mi już opadają z bezsilności :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to nie jestem ten saper!.No masz poco ja się włączałem do tej dyskusji?Ale ja jestem głupi!!!!!! Zaraz pójdzie na mnie cała wina.O matko ale ja jestem głupi!!!!!!!!!!!!!!.Zaraz będzię ze to ja jestem ten cały saper , zaraz będzie że ja zmuszam panów moderatorów i administratorów żeby mnie odblokowali , że ja ich wyklinam w wiadomościach PW.

Przyznaje że miałem konto o nicku Emil , ale dostałem 5 punkcików i mam zakaz pisania , a więc założyłem drugie konto żeby móc dalej pisać , a przez to że wstawiłem awatr to kolega powiedział że posiadanie 2 kont jest karalne , noto kumam to , nodobra panowie wlepcie mi krawacik , ale jak teraz przeczytałem

Na razi groźbą mnie chce zmusić do odblokowania konta ,ale ponieważ ma bana na IP to raczej założenie kolejnego nie wiele mu da . :D

To mi sie włosy na głowie zjerzyły , bo teraz na mnie padają podejrzenia.No normalnie żyć nie umierać :?

Dlaczego ten świat jest aż tak niesprawiedliwy!? :x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.