Skocz do zawartości

http://modelarnia.pl/


VrubeL

Rekomendowane odpowiedzi

Pan mi nabił 4x deskę balsową 4mm, chociaż wyraźnie czytałem 1(jedna). Może gdybym był znajomym sprzedawcy to bym został obsłużony inaczej a tak to czułem się jak gdybym przeszkadzał i sprzedawcy robili mi łaskę obsługując mnie.

 

.

 

Tak właśnie jest w tym sklepie, chyba większość klientów czuje się tam jak intruzi. Ja jednym razem położyłem na ladzie trzy bowdeny a sprzedawca nabił mi chyba ze 23 sztuki. No i znam tam jednego ze sprzedawców , który kiedyś latał na szybowcach co wcale mi nie umilało odwiedzin tego sklepu. Teraz na szczęście zaraziłem modelarstwem mojego kolegę szybownika i jak on się wybiera na zakupy modelarskie to mu podrzucam swoją listę :wink: lub po prostu jak mi się nie spieszy to korzystam ze sklepów internetowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 100
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ciekawe jest to, że w krakowskim sklepie tej firmy atmosfera jest bardzo przyjazna, obsługa (pan Jacek) bardzo kompetentna i uczynna. Z całą odpowiedzialnością muszę stwierdzić, że lubię tam chodzić. Wszystko zależy od ludzi. Szkoda, bo jednak nazwa firmy (marka) powinna być gwarantem jakości usług niezależnie od oddziału. Poza tym sprzedawcy w takich sklepach są też modelarzami więc obsługa klientów - kolegów modelarzy, powinna być dla nich dużą przyjemnością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym sprzedawcy w takich sklepach są też modelarzami więc obsługa klientów - kolegów modelarzy, powinna być dla nich dużą przyjemnością.

 

 

Może klient =/= kolega modelarz według tych sprzedawców. No już sam nie wiem,

 

Ja wyznaje zasadę, że to sklep jest dla mnie a nie ja dla sklepu. Jeśli coś jest źle to zmieniam sklep i płaczu nie ma. Najgorsze w tym wszystkim jest jednak to, że takim podejściem do klienta można zrazić klienta owym hobby, gdybym nie miał innej opcji do wyboru tylko sklep na Bitwy Warszawskiej a tam bym był traktowany przy każdej wizycie jak zło konieczne to myślę, że i zapał do modelarstwa mógłby się zmniejszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ehh, żałuje, że nie zajrzałem tutaj zanim zrobiłem tam zakupy.

 

Dopiero zaczynam zabawe w modelarstwo, więc zamówiłem sobie tam kilka listewek i innych dupereli + klej uhu por za 9 zl, razem wyszlo 20, więc rozumiecie, że nie zamawiałem dużo(przez internet). Wszystkie towary były dostępne.

 

Nauczony półroczny oczekiwaniem na gitare i zepsutym iphonem wybrałęm opcje zapłaty przy odbiorze.

 

Po 2 dniach dostałem maila, że wszystkie elemty są dostępne i czekają na odebranie w sklepie w warszawie. Jako, że nie jestem z warszawy - wysłałęm tam wujka.

 

Zadzwonił do mnie jak wrócił do domu i co się okazało ? Zapłacił 40 zł.. Do tego nie było uhu pora o którym zostałem powiadomiony meilem ze jest. Dobrze, że tylko tyle, ale nie kupie tam już nigdy więcej.

 

No i będę czytał forum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieczne zatory przy kasie. Nawet jak stoi jedna osoba, to trzeba się przygotować na 15 min
Oczywiście obaj Panowie byli nadal zajęci czymś innym, jeden z panów pokazywał innemu klientowi swoje modele na komputerze a drugi Pan coś metkował i też się wtrącał do rozmowy.

Byłem w tym sklepie (na Bitwy) 3 razy i muszę przyznać że doświadczyłem dokładnie tego samego.

Napiszę jeszcze, że kupowałem u nich tylko drobne elementy, których nie opłacało mi się kupować przez internet.

Może wyślemy link do tego tematu właścicielowi sklepu? :)

To by było niezłe :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Robiłem ostatnio w modelarni RC i osobiście polecam ten sklep, zamawiałem jakieś duperele typu złączki których u mnie w mieście nie ma. Okazało się że tylko 1 wtyku nie dostane ale naszczęście i tak nie jest mi zbytnio potrzebny. Pan oczywiście poinformował mnie mailowo że nie ma przedmiotu - wszystko sprawnie i bardzo szybko - 4 dni .

 

zapomniałem dodać robiłem zamówienie online .

 

Nie mam zupełnie pojęcia jak to wyglądało by w "realu" .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam ostatnio kupilem 5szt serw Savox (0,07 sek), ladowarke 2x20A, zasilacz 40A i mase innych rzeczy. Za rzeczy o takich wysokich parametrach dostalem tam najlepsza cene + mase bezcennych porad odnosnie wyposazenia. Tak wiec jestem b. zadowolony choc wczesniej sadzilem, ze sa koszmarnie drodzy. Tak wiec w wielu przypadkach oplaca sie zrobic u nich zakupy. I mozna sie takze potargowac o rabat przy wiekszych zakupow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zamówiłem dzisiaj model i kilka pierdółek do niego.

Zamówienie po 12.00

Koło 13.30 telefon że nie ma jednej rzeczy i czy chcę czekać czy mają wysłać to co jest.

 

Oczywiście czekać nie chciałem i zamówienie tym oto sposobem już do mnie jedzie. Będzie jutro na miejscu :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Miałem okazję porównać 2 sklepy z obsługą i szybkością wysyłki.

Modelarnia.pl zasługuje na wielki +. Zyskało u mnie na zaufaniu i raczej będę tam kupował w porównaniu z innym sklepem.

W środę zamówiłem depron 3mm (3 arkusze). W ten sam dzień przelałem pieniądze, zamówienie było złożone wieczorem, podejrzewam, że sklep był już nie czynny. W czwartek dostałem informację, że zamówienie zostało przyjęte. W piątek paczki nie dostałem ale ku mojemu ogromnemu zdziwieniu, paczka dotarła w sobotę !! Depron był zapakowany w ogromne twarde pudło, na jednym arkuszu było tylko niewielkie wgniecenie.

 

Rozmiar kartonu w porównaniu z Accucel 6

dsc08674v.jpg

 

 

Jak na taki rozmiar depronu (124cmx80cm) uszkodzony w niewielkim stopniu jeden arkusz, sklep zasługuje na pozytywną opinię.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie daj Boże się tam pojawić w realu.

 

Jeszcze raz napiszę co już kiedyś wyrażałem: obsługa krakowskiego sklepu tej firmy to super goście, u których kupuje się z przyjemnością! A nawet jak się nie kupuje to można wpaść pogadać o modelach. Z przyjemnością zostawiam u nich kolejne stówki :-) W warszawskim oddziale nigdy nie byłem więc nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz napiszę co już kiedyś wyrażałem: obsługa krakowskiego sklepu tej firmy to super goście, u których kupuje się z przyjemnością! A nawet jak się nie kupuje to można wpaść pogadać o modelach. Z przyjemnością zostawiam u nich kolejne stówki W warszawskim oddziale nigdy nie byłem więc nie wiem.

Potwierdzam to samo w Poznaniu. A pogadać można z Jurkiem - tegorocznym zespołowym mistrzem świata F4B.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez internet u nich malo zamawian ale średnio co miesiac jestem w poznaniu(mam 50km) i zawsze zajrze do sklepu z checia zakupu chociaz smigla a jak to czesto bywa owe smiglo kupuje ostatnie tak zeby zmieścić sie w 100zl :D

Szukam kontaktu do Wiktora. Potocznie Viciu. Czesto bywa w sklepie na łukaszewicza. Kilka miesiecy temu sie tam spotkaliśmy a nie mamy żadnego kontaktu. Jak moglbym prosic to na pw podajcie jakis kontakt do Wiktora.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam robiłem ostatnio zakupy w Poznaniu. Jestem początkującym modelarzem i zapytałem się pana o serwa "jakie będą dobre do mojego modelu 9 czy 16 gram " a on mi odpowiedział, że to nie jego interes i ja mam to wiedzieć . Powyginał mi drut metrowy, że był do niczego a podczas przycinania foli kiedy dzwoniłem do mojego kolegi on odpowiedział czy mogę się skupić na tym co robię w tej chwili a nie gadać przez telefon

Ostatni zakup na www.modelarnia.pl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.