Skocz do zawartości

Komplety śrub do kół - modelemax


idfx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

 

Temat założyłem na chwilę, mam nadzieję, że ktoś mi pomoże i będzie można usunąć by nie zaśmiecać forum.

 

Nie wiem .. albo jakieś klapki mi na oczy spadły albo w innym sklepie kupowałem. Kompletuję zamówienie na modelemax i wydaje mi się, że kiedyś kupowałem komplet śrub + blokad z maleńkim imbusem. Nie mogę znaleźć i nie radzę sobie ze skompletowaniem śrub + reszta by kółka o średnicy 100 mm z otworem montażowym 5 mm zamocować do podwozia.

 

Jeśli ktoś może pomóc będę bardzo wdzięczny.

 

Dziękuję i pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ! Jak trzeba będzie to będę zmuszony zamówić i dopłacić za extra kuriera w razie czego :) Robię spore zamówienie w modelemax.pl właśnie na nadchodzący sezon i nie mogę znaleźć.

 

EDIT:

 

znalazłem tylko to, ale brakuje mi wyobraźni jak to zamontować ..

 

http://www.modelemax.pl/product_info.php?products_id=8484

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź. Tu są same pierścienie a wydawało mi się, że zamawiałem całe komplety - ośki, pierścienie itp. 

 

Ok, w sumie temat zakończony. Nie miałem tyle cierpliwości i zamówienie złożyłem bez tego. Zamówię ze sklepu zaproponowanego przez Michała i po kłopocie.

 

Temat do zamknięcia lub usunięcia.

 

Dziękuję i pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie możesz dodać do zamówienia. Ja to robię sam bez dzwonienia. Robie nowe zamówienie a w uwagach proszę o dołożenie do zamówienia nr.xxxxx i wpłacam kwotę pomniejszoną o koszta przesyłki. To działa bez problemów. Ale że to idzie za wodę to możesz przedzwonić i zwrócić im uwagę że zapłaciłeś bez przesyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ! Tak też zrobiłem, wczoraj nikt nie odbierał komórki ani stacjonarnego. Dziś to samo, ale pewnie zamknięte. Paczka idzie na polski adres. Przylatuję w przyszłym tygodniu. Potrzebowałem kilku rzeczy by wyremontować model a przy okazji i uzupełnić braki na nadchodzący sezon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedzi. Model będzie ważył około 6 kg, wolałbym to zrobić najporządniej jak się da. Chyba mnie Darku przekonałeś. Jutro zrobię kilka śrub w pracy i myślę, że taki pomysł się sprawdzi. Pozostaje pytanie z jakiego metalu by nie pękło przy lądowaniu i by się za bardzo nie wyginało ? Mniej więcej tak sobie to wyobrażam :

 

100_1532.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygrzebałem coś w robocie, śruby atestowane i bardzo wytrzymałe. Z założenia muszą wytrzymywać ogromne wibracje i obciążenia (maszyny). Powinny być ok, wymiary w sam raz (część bez gwintu), gwintowana z lekkim zapasem i będzie w razie czego z czego przyciąć. W piątek zamontuję koła i zobaczymy jak się to będzie spisywać.

 

100_1535.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dzięki Darku za "pomysła" i dzięki wszystkim za udział w temacie i chęć pomocy.

 

Na razie podwozie działa znakomicie :) Fajnie amortyzuje i nic złego nie dzieje się ani z kółkami ani, co ważne z mocowaniem do kadłuba. Tym bardziej mnie to cieszy, ponieważ model kupiłem za bardzo atrakcyjną cenę. Jedyna jego wada to oryginalne podwozie wyrwane z mięsem z kadłuba (próba lądowania z jednym kółkiem).

 

Fajnie, że mogłem nauczyć się czegoś nowego a z tego co widzę naprawy i główkowanie nad rozwiązaniem problemu zaczynają mi sprawiać więcej przyjemności niż sama budowa.

 

Obecnie prawie 7 kg ląduje tak jak oczekiwałem zważywszy na to, że do mistrza lądowań jeszcze mi daleko  :)

 

 

Dzięki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.