Skocz do zawartości

Mistrzostwa Polski szybowców RC wyrzucanych z ręki F3K 11-12.06.2016 Koczargi k. Warszawy


Czaro
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Serdecznie zapraszam na Mistrzostwa Polski modeli szybowców wyrzucanych z ręki F3K.

 

11-12 czerwca 2016

Lotnisko modelarskie Koczargi k. Warszawy

 

Chętni zawodnicy, którzy chcieliby wziąć udział w zawodach wciąż mogą się rejestrować na stronie organizatora.

Gorąco namawiam na przyjazd również wszystkich ciekawskich, niekoniecznie do tej pory zainteresowanych szybowcami DLG. To bardzo dynamiczna i widowiskowa konkurencja. Z pewnością będzie też wiele okazji do wymiany poglądów i doświadczeń modelarskich.

 

Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny:

http://bemowskie.pl/...onkurencji-f3k/

 

13308424_1178347958890014_34351811830482

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dzisiaj 700km a w nagrodę zanabyłem sobie pełnowęglowego COMETa od Pana Adama Siamy. Warto było pojechać. Zobaczyłem kawałek zawodów na czym mi bardzo zależało, poznałem Kolegów z forum oraz Pana Adama i Pana Jarosława - wszyscy mili i chętni do wymiany doświadczeń za co dziękuję. Pooglądałem sobie modele i w głowie ułożyłem długoterminowy kalendarz zakupów B) szkoda, że nie miałem czasu aby zostać dłużej, może następnym razem.

 

Pozdrawiam wszystkich zawodników i życzę jutro mniejszego wiatru przy takiej samej pięknej pogodzie jaka była dzisiaj!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrze, podziwiam, że chciało Ci się tyle drogi robić nie po to, żeby polatać. Mam nadzieję, że następnym razem przyjedziesz, jako zawodnik. Model już masz. Najbliższe zawody za miesiąc w Krośnie.Koniecznie przyjedź! Model już masz, jak latać też już wiesz, bo widziałeś ;)

 

 

Cieszę się, że przekonałeś się, jak miła jest atmosfera na zawodach. Niby wszyscy walczą o punkty, niektórzy wręcz bardzo zaciekle, ale tak naprawdę traktujemy się, jak przyjaciele. Wszyscy chętnie dzielą się doświadczeniem i wiedzą. Namawiaj innych na takie wyjazdy i starty w kolejnych imprezach.

 

Wyniki jak na razie można zobaczyć tu:

2016%20F3K%20MP%20wyniki_m.jpg

 

Niebawem powinny się pojawić na oficjalnej stronie:

http://bemowskie.pl/mistrzostwa-polski-modeli-szybowcow-rc-w-konkurencji-f3k/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zawodach najbardziej zaskoczyło mnie to, że wszyscy rzucają modelami stojąc niedaleko siebie. Na pewno będę miał opory bo niby model leci po wyrzucie prawie od razu w gore, ale na początku jest bariera psyhiczna do pokonania. Odsłuchiwanie nagranych komnikatów o zadaniach w j. angielskim też nie ułatwia sprawy - tzn. trzeba się troche osłuchać zanim zacznie się prawidłowo na nie reagować.

 

A przyjechać musiałem bo u nas na południu w Małopolsce F3K jakby mało popularne jest ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeważnie pole lotów robi się na tyle duże, że jeśli dla kogoś jest ciasno,bo nie jest pewny swoich rzutów, może się przesunąć do dalszego rogu. Z uwagi na rozmiary lotniska w Koczargach nie mogliśmy zbytnio zaszaleć z wielkością pola, ale mimo to było i tak zgodnie z regulaminem.

Pewnie masz rację, że my już jesteśmy osłuchani z angielskimi komunikatami. Te same pliki są odgrywane w zasadzie na każdych zawodach w Polsce i zagranicą. Zresztą one i tak są tylko informacyjne. Zawodnicy mają opisy konkurencji napisane na kartach startowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.