Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie Chocznia koło Wadowic (nowe)


Leszekm35
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem wiem. Tylko pozwoliłem sobie powtórzyć bo spoko pomysł. Ja sie zgadzam ze wszystkim. Jestem bezkonfliktowy. Myślę caly czas nad plotkami. Jakaś siatka 1m moze wystarczyć. Ale wiem, że jak kupimy nowke to za tydzien nie bedzie. Można wozić ze sobą. Ale gdzie wtedy miejsce na modele.

Jest jeszcze jeden pomysł. Stare palety, nie koniecznie euro bo są grube. Podbijać je na odległości parkingu i miejsca z modelami. W odleglosci od siebie co 50cm. Ladnie pomalowac. Tylko wtedy jak sie zasunie modelem to nie ma co zbierać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Fajne filmiki chłopaki :) Ale ja zimy nie znoszę ..... :(

Witamy cię w naszym gronie Andrzej :) Dziękuję fajnie , że ci się podoba :)

Ja tesknie za zima w Polsce ,co do lotniska,mozna saniami wyjechac,sa specialne obudowy na rece i aparature,moj Kolega myslal nawet o kupnie takiej budki ogrzewanej,bylo to kiedys na necie ,Pozdrawiam Wszystkich ,tych co w zimie moga,oraz tych ,ktorzy nie moga ;) Podobno w zimie to tylko Ptaki nie maja problemow z lataniem :D  :D  :D  :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem latać śmigłowcem zimą mając na dłoniach pełne rękawice rowerowe. W żadnych innych grubszych nie było szans. Latać latałem ale nie czułem się komfortowo. Dlatego latam bez rękawic około 5 minut. Potem ręce do rękawic i do kieszeni żeby zagrzać. Pakiety też trzeba trzymać w cieple bo tracą wydajność na mrozie. O tych budkach na ręce słyszałem. Podobno nawet są wersje z ogrzewaniem  :)  Podpina się pakiet i buda grzeje jak grzejnik elektryczny  :) Ale to w sumie temat znany z tych ogrzewanych rękawic, butów i majtek  :lol:

 

Czyli można przyjąć, że temat bezpieczeństwa wykonywania lotów został zaaprobowany. Nikt nie wyraził sprzeciwu  :) Jednak trochę szkoda, że nie wszyscy zainteresowani się wypowiedzieli. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem latać śmigłowcem zimą mając na dłoniach pełne rękawice rowerowe. W żadnych innych grubszych nie było szans. Latać latałem ale nie czułem się komfortowo. Dlatego latam bez rękawic około 5 minut. Potem ręce do rękawic i do kieszeni żeby zagrzać. Pakiety też trzeba trzymać w cieple bo tracą wydajność na mrozie. O tych budkach na ręce słyszałem. Podobno nawet są wersje z ogrzewaniem  :)  Podpina się pakiet i buda grzeje jak grzejnik elektryczny  :) Ale to w sumie temat znany z tych ogrzewanych rękawic, butów i majtek  :lol:

 

Czyli można przyjąć, że temat bezpieczeństwa wykonywania lotów został zaaprobowany. Nikt nie wyraził sprzeciwu  :) Jednak trochę szkoda, że nie wszyscy zainteresowani się wypowiedzieli. 

Nie podobno tylko sa,poprosze kolege,on to wszystko zna,sa ocieplenia na rece  i sa budki podgrzewane,jezeli tylko bebe mal wiadomosc podesle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tam ocieplane ręce nie pomogą :) Ja jestem zmarzluch nie lubię ogólnie zimna i nie znoszę zimy , no chyba że w święta heheh. A druga sprawa to nie wiem do końca jak sprzęt się zachowuje na mrozie ogólnie chyba ryzykował nie będę . Zima czas na dłubanie z modelami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich

Dla zainteresowanych ,oslona na rece,na pore zimowa

 

https://hobbyking.com/fr_fr/turnigy-transmitter-glove-2-4ghz-neckstrap-ready.html


Mi tam ocieplane ręce nie pomogą :) Ja jestem zmarzluch nie lubię ogólnie zimna i nie znoszę zimy , no chyba że w święta heheh. A druga sprawa to nie wiem do końca jak sprzęt się zachowuje na mrozie ogólnie chyba ryzykował nie będę . Zima czas na dłubanie z modelami :)

Leszek,co to za Goral,ktory nie lubi zimy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.