Skocz do zawartości

Lotnisko modelarskie Chocznia koło Wadowic (nowe)


Leszekm35
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

7 km/h to nie jest wiatr :D Oby tak zostało bo wiemy jak bywa.

 

Jeszcze mam takie pytania organizacyjne:

 

1. Spróbujemy ustawić auta tak jak rozmawialiśmy ? Żeby mniej więcej parking wypadł jak najbliżej środka prawego brzegu lotniska i ustawienie samochodów prostopadle do osi lotniska.

2. Nastawiamy się na latanie do późnego wieczora ( ostatnio lekko piździło ) czy raczej gdzieś do 16-17 ?

3. Robimy w niedzielę "ZAKOŃCZENIE SEZONU" ??? ( nie w sensie że już nie latamy w tym roku bo może jeszcze się uda )

Możemy to zrobić w sumie później ale to już będzie trudne żeby wszystkim pasowało. Zacznie się czas wyjazdów do rodzin i odwiedzania grobów.

Poza tym wiemy, że z pogodą jest trochę ruletka. Luźna propozycja. Nic na mus  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę zostać do wieczora. Silnik w modelu wyczyszczony i gitara. Dzis wypalił zbiornik paliwa. W pionie poziomie itp. Nie zgasł ani razu sam. Mam duze nadzieje na loty z odpalonym silnikiem;D

Zakończenie sezonu? Nie mam kierowcy hehe;) ale grill itp jak najbardziej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustawianie samochodów to ja bym proponował Krzysiu za lotniskiem w stronę drzewa, a lotnisko żeby było puste na modele 

 

Ok Janek  :)

Można i tak spróbować ale będzie tam przejazd i miejsce na modele ? 

 

 

Ja mogę zostać do wieczora. Silnik w modelu wyczyszczony i gitara. Dzis wypalił zbiornik paliwa. W pionie poziomie itp. Nie zgasł ani razu sam. Mam duze nadzieje na loty z odpalonym silnikiem;D

Zakończenie sezonu? Nie mam kierowcy hehe;) ale grill itp jak najbardziej!

 

Ja będę raczej nie do nocy :D Ale spoko. Polatamy  ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.